KET - pozitívny výsledok

diorissima
14. máj 2022

Ahojte kocky kedy vám vyšiel prvýkrát pozitívny domáci test?

zojanka
14. máj 2022

@diorissima 6ty den som videla iba ja, 7mi už bola pekna slabucka ciarka

diorissima
autor
14. máj 2022

@zojanka ďakujem ;) tentokrát som veľmi netrpezliva, prvé nevyslo, druhé vyšlo, toto je tretí pokus tak snáď do tretice všetko dobre 🙂))

zojanka
14. máj 2022

@diorissima držím palce 🙂 toto bol náš 3.pokus a ak sa zadarí tak v auguste si chceme ísť po súrodenca 🙂

diorissima
autor
14. máj 2022

@zojanka verme že to vyjde 🙂

diorissima
autor
14. máj 2022

@zojanka aj si sa testovala pred tým 6 dnom?

zojanka
14. máj 2022

@diorissima nie, tých 5dní som vydržala 😅

sirka9
14. máj 2022

Na 7 deň takato bola. Držím palce

diorissima
autor
15. máj 2022

@sirka9

@zojanka
Kocky už nech je 6-7 deň začínam byt nervózna, okrem občasnej bolesti hlavy a krížov vôbec nič necitim

pinaofina
16. máj 2022

@diorissima mne vysiel 5dpt po obede😅 som si hovorila ze test najskor 7dpt, ale ten 5dpt na mna doslo take nutkanie a skoro nam vypadli s muzom oci 😆 zvysok dna sme prechodili ako v sne. A 6dpt ranny moc som cakala kolajnice a ledva bolo vidno 🤷🏻‍♀️ Ale potom uz silnela.

diorissima
autor
16. máj 2022

@pinaofina teším sa, už nech je u mna aspoň 6 den

diorissima
autor
17. máj 2022

@diorissima ja už som bola tak netrpezliva že som dnes štvrtý deň po vklade robila clearblue na určenie včasného tehotenstva a týždňa a bolo to negatívne tak už začínam byt nervózna pritom to už zacalo vyzerat že som asi tehotná - priznaky , Ach jaj

pinaofina
17. máj 2022

@diorissima ale stvrty den je extremne skoro. Co som tu citala konverzacie, ked som si robila prieskum, tak ten 5 najskor, niekomu az 9-10….

diorissima
autor
17. máj 2022

@pinaofina myslíš? Počkám do štvrtka večera piatka to by mala byt slabá čiara, strašne dlho minto tentokrát príde

pinaofina
18. máj 2022

@diorissima chapem ta, ale tym stresom si robis sama sebe zle. Viem, ze je tazke zachovat pokoj 🤍 ale vydrz aspon do toho piatku

diorissima
autor
18. máj 2022

@pinaofina vies čo ráno som si povedala že kašlem nato že sa pomaly trikrát denne testujem ako take psycho, bola som si ráno už zabehať a už ficala nad pracovnými projektami, keďže som veľmi pragmaticky človek zhodnotila som situáciu a uvedomila si hlavne to čo minpovedali viacerí známi lekári , že nemôžem ovplyvniť silu embrya, čiže som si povedala bud to bude alebo nebude proste rozhodne osud a keď nie ešte mame dve šance. Vies mne je veľmi zle od progesteronu veľmi má hormonálne rozhadze a potom mám strašne výkyvy nalad až do extrémnej nervozity

diorissima
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre