KET na 18. deň cyklu

7. aug 2024

Ahojte prosím o povzbudenie 🙏🙏🙏🍀 idem druhý x na Ket (prvý hatchujuca blastocysta nevyšlo) toto je expandovana blastocysta..ujala sa niekomu? totižto mám riadený ket ..na 10dc som bola na sone a mala som 4mm sliznicu...pridal estrofem 2-2-2 a na 14 dc som mala sliznicu 10 MM no vklad mám na 18 dc ..nieže by som neverila svojmu lekárovi ale predsa není to skoro? Ujalo sa takto bez ovulácie v riadenom cykle niekomu embryo? Ja mám silné pcos takže ovuláciu mám iba keď užívam silné lieky inak nemám vôbec ..ostáva mi potom už len jedno embryo vstadiu blastocysty.

anika02
7. aug 2024

Ja mám diagnózu ako ty a vkladali mi 2 expandované blastocysty...bola som na KET 11.7. a ujalo sa 😉

barju
7. aug 2024

Tiež mám pcos a riadený vklad bol na 19DC a tiež expandovana blastocysta.Uz som za polkou tehotenstva 🙂 a to bol prvý KET z prvého IVF ani som nedufala že by to mohlo vyjsť.

butterflyeffect
7. aug 2024

Ja som mala 2 KET- oba na 18 DC , na 13 DC 10 mm sliznicu v riadenom sa neujalo, ten isty scenar, tie iste dni ale v native sa ujalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre