KET/ET - apríl/máj

hanuskac
18. apr 2023

Ženy co ste boli teraz alebo sa chystate na et/ket kde ste nech sa trochu podporíme. My ideme koncom mesiaca na KET.

marhulka2022
18. apr 2023

@hanuskac drzim palce..

marinecka95
18. apr 2023

@hanuskac my máj. Čakám MS, ideme nato. Ak ma teda neprekvapia // na teste skôr 😇😃

darling111
18. apr 2023

@hanuskac ahojte, ja som 6ty deň po KET 🤞 na krv mam ísť teraz v piatok 🙏

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marhulka2022 dakujeme

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marinecka95 tak bodaj by. Už by si bola na Ket niekedy?

hanuskac
autor
18. apr 2023

@darling111 aj mas v pláne testovať skôr? 😁

marinecka95
18. apr 2023

@hanuskac áno, toto bude tretí

marinecka95
18. apr 2023

@darling111 4DPT mi už ukázal test ;) v druhom prípade 5DPT😇 netestovala si ešte?

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marinecka95 ty si zbehla mala si v native ci riadení. Ak som dobre pochopila 2x ket a 2x ti vyšiel?

darling111
18. apr 2023

@marinecka95 @hanuskac nooo baby nevydržala som a už som testovala včera ráno a dnes ráno. Včera ráno úplne slabulinka druhá čiarka, iba ja som ju videla, manžel nič 😅🫣 a dnes ráno bola o trosku silnejšia,že ju už videl aj manžel 😊 ešte chcem aj zajtra ráno...😅 tak hádam to tam je len teraz aby čiarky silneli 🤞 to je môj prvý KET

marinecka95
18. apr 2023

@hanuskac riadenýoba razy. Áno vyšli obidva KETy ale žiaľ ani raz sme to nedotiahli do konca.

marinecka95
18. apr 2023

@darling111 držím palce 🙂
Akým testom testuješ? Daj foto 😉

hanuskac
autor
18. apr 2023

@darling111 joj tak to ti potichučky gratulujem. A aké máte problémy ak to není tajomstvo. Ja mam malú 8 mesačnú po ET ale to bol zahul s ohss. A teraz by sme chceli ešte súrodenca. Tak dúfam že to vyjde. Ako ak nie nič sa nedeje len akosi začínam byť nervózna z toho trochu. 🤷🏼‍♀️

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marinecka95 joj to ma mrzí, dúfam ze teraz vám to vyjde a budete o jedného na vyse

marinecka95
18. apr 2023

@hanuskac ďakujem, určite, verím 🤗
Liečba je po takmer 5 rokoch bádania konečne stanovená, 6x som o bábätko prišla.
Liečbu mám aj z reproimunologie aj hematologie, takže verím verím verím 🙏

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marinecka95 to musí byť strašne na psychiku ale keď to teraz podchytili určite sa to podarí.

marinecka95
18. apr 2023

@hanuskac verím, že áno 🫶

darling111
18. apr 2023

@marinecka95 testujem pasikovymi Dr.max, tie sa mi najviac osvedčili. No áno ono jedna vec je ze je dnu, druhá vec ze tam aj ostane až dokonca🙄 no my sa snažíme 7 rokov, za ten čas priridzene otehotnenia a z toho 3x biochemické tehotenstvo a 2x potrat v 4tt a 6tt. Obaja sme zdraví, na nič sa neliecime,nič nám nezistili. Zo stimulky som mala 3 embrya, všetky šli na Genetiku do Brna. Mame 2 zdravé embrya, z toho teda to 1 už vo mne...aj už viem,že je to dievcatko🥰 a ostal nám teda ešte zamrazeny 1chlapcek. Test darmo idfotim,na fotke nevidno čiarku iba naživo. Keď bude zajtra silnejšia, odfotim.

marinecka95
18. apr 2023

@darling111 no tiež máte toho za sebou dosť, verím, že tentokrát je to tam 🙂
My sme mali z IVF 5 mrazáčikov. Ešte zostávajú teda 3 🫶
Ja sa chystám testovať v piatok/ v sobotu či náhodou keďže som posledný polrok otehotnela akosi zázračne pomaly každý mesiac 😀 teda biochemické tehotenstvá ale pár dní čiarky boli. Takže som zvedavá

marhulka2022
18. apr 2023

@darling111 ahojte aj mas nejake priznaky??
Ja som mala et v nedelu..krv az 2.5, teraz v pistok mi budu brat krv na progesteron, v den vkladu som ho mala malo..

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marhulka2022 ahoj aj si už skúšala testovať?😁 ja obdivujem každú co to vydrzi

marhulka2022
18. apr 2023

@hanuskac ved dnes som len 2 den, netestovala som..mozno v nedelu ale uvidim..

darling111
18. apr 2023

@marhulka2022 áno mam- cítim podbruško. Začalo to už podvečer v deň vkladu, pichanie,ťahanie,tlak. Potom na druhý deň to isté s prestávkami. A na tretí deň už iba asi raz -dvakrát za deň som to cítila. A od 3.dna mam nonstop ale ze nonstop tlak v podbrušku a občas nejaké pichnúť,raz vľavo,potom v strede, všelijak. A mam ten tlak ako 24h denne. Už si aj zvykám,aspoň to cítim ze sa niečo robí. Posledne moje 2 prirodzene otehotnenia som uhniezdovanie cítila,presne na 6.den po sexe. A fakt som aj čiarky na testiku potom mala. Neviem,či som jedna z mála ze mam tak citlivú ci inervovanu maternicu ze okamžite cítim ze sa niečo dej🤷‍♀️ máte také aj vy niektorá? Aj prsia mam už také ťažšie.

marhulka2022
18. apr 2023

@darling111 ja zatial nic, len po vklade ako sme prisli som zaspala ako babo...mna vzdy hlava bolela ked to vyslo a teraz ani to, tak neviem pockam si uvidime..verim..

hanuskac
autor
18. apr 2023

@marhulka2022 embryko bolo po PK to ja už mám v hlave koniec týždňa 😅 my nedošlo že je ešte len utorok.

bibus2208
19. apr 2023

Dievčatá my máme náš prvý vklad dnes 🥰

hanuskac
autor
19. apr 2023

@bibus2208 tak thuj thuj nech vám to vide. A čo máte ET ci Ket?

bibus2208
19. apr 2023

@hanuskac ďakujeme krásne už je s nami 🥰 mali sme KET 🙂

hanuskac
autor
19. apr 2023

@bibus2208 kedy sa chystáš testovať?

bibus2208
19. apr 2023

@hanuskac ani sama neviem 🙂 to bude asi také spontánne rozhodnutie, ktorý deň ma to bude ťahať tak to urobím testik🙂 ale skôr ako o týždeň nebudem robiť určite. A ty ideš teda koncom mesiaca na KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre