KET december 2023

memorybaby
30. nov 2023

Ahojte mám tu nejaké spolubojovnicky ktoré idú na KET budúci týždeň nech v tom nie som sama ? 🙏

matus7030
30. nov 2023

@memorybaby ja idem na odber budúci týždeň, ale potom budem mať KET až v budúcom roku

veeev
1. dec 2023

Ja som dnes 2 deň po vklade ET

emi_emi159
6. dec 2023

@memorybaby Ahooj ja som mala KET 1.12. , ako sa cítiš ?

memorybaby
autor
6. dec 2023

@emi_emi159 mna caka v piatok 🫣

memorybaby
autor
6. dec 2023

@veeev ako to vyzerá ?

veeev
6. dec 2023

@memorybaby ahooooj, tak dnes som skúsila a bol tam duch slabí 🙈🙈

memorybaby
autor
6. dec 2023

@veeev ✊✊✊ veľmi držím prsty

memorybaby
autor
8. dec 2023

Ahojte tak bublinka je už u maminky 🥰 snáď jej bude môj "wellness" pasovať minimálne tak ako v centre 💕

veeev
8. dec 2023

@memorybaby urciteeee ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼

memorybaby
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patulka95
9. dec 2023

@memorybaby ahoj ja sa chystám tento mesiac asi tesne pred vianocami mi to vyjde tak držím palce aby to tebe dobre dopadlo 🥰

veronikazboronova
10. dec 2023

Ahojte, aj ja sa pridám. Bola som na KET 7.12. Ako sa cítite,ktoré už máte po? Ja prvé dva dni nič,pohoda,klídek a od včera len rozmýšľam, čo sa tam vnútri deje a či sa uchytilo 😅 cítim sem tam bolesť( skôr taký tlak) v podbrušku a začínajú ma bolieť prsia. Neviem, či je to dobré alebo zlé znamenie. Možno to je aj z tých liekov všetkých. Na test mám ísť 21.12.,ale skúsim si spraviť aj doma tak na 10ty deň. Som strašne zvedavá ako to dopadne.🤯

zuzzka118
16. dec 2023

@veronikazboronova ahoj a test si si robila? ❤️

morciatko23
31. dec 2023

Ahojte. Ja som bola na KET 19.12. Ale 29.12. som dostala menzes a test mám negatívny :( začínam byť zúfalá. 2.1. idem na krv, ale cítim, že tehotná nie som, hoci doktor v CAR mi hovoril o prípade, že pani dostala ms a aj tak je tehotná. No moja nádej je v háji...:( Lebo jednoducho cítim, že to malé to vzdalo...hoci mám slabú ms, takú ako zvyknem mať vždy...

morciatko23
31. dec 2023

@veronikazboronova ahoj, ako si dopadla? Dúfam, že pozívnejšie ako ja...

veronikazboronova
31. dec 2023

@morciatko23 bohuzial,nevyslo to...teraz 11.1. idem na druhý pokus

morciatko23
31. dec 2023

@veronikazboronova to ma veľmi mrzí. Som na tom pravdepodobne rovnako :( Veľmi silno ti držím palce, nech je druhý pokus úspešný. ♥️

33ada33
18. jan 2024

@veronikazboronova ahoj je na MK vytvorená skupina KET január 2024? Rada by som sa pridala ale neviem nájsť. Ty píšeš že 11.1 si išla znova tak preto som ťa oslovila. Ďakujem

veronikazboronova
19. jan 2024

@33ada33 ahoj,nenašla som ani ja takú skupinu. Asi musíme vytvoriť 😅 a áno,ja mám akurát týždeň po. Úspešne odolávam testovaniu. Ty si ako na tom?

33ada33
21. jan 2024

@veronikazboronova ja mám až 26.1 KET 🥰
Tak to už o pár dní budeš vedieť aj výsledok ..držím ✊ nech sú tam krásne II

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre