KET august 2023

aniie7
6. aug 2023

Ahojte. Ako baby prežívate prípravu? Mňa to čaká v piatok 11.8. a teraz si to nejak celé začínam uvedomovať. Bude to môj prvý KET. Držím palce🤞

olivia_c
6. aug 2023

@aniie7 aj ja idem piatok na posledny - 3.ket v nativnom cykle bez liekov... drzim ti palce, aj vsetkym ostatnym, ktore caka v piatok vklad 😘

majka2022
6. aug 2023

@aniie7 budem sa za vás všetkých modliť, aby to dobre dopadlo 🙏…na uhniezdenie odporúčam Bromelain (výťažok z ananásu) …

olivia_c
6. aug 2023

@majka2022 dakujeme, z cerstveho ananasu alebo tabletky? Odporuc prosim ktore a ako sa maju uzivat? Porozmyslam nad tym 😊 mas aj osobnu skusenost?

lisabon02
6. aug 2023

@olivia_c ja mám osobnú skúsenosť, ale ci zrovna to pomohlo :D 5 dni pred a 5 dni po ananas a po vklade hranolky..

olivia_c
6. aug 2023

@lisabon02 a to si jedla ten 1 ananas 10 dni? No tak to aby som si ho kupila zajtra 🙂😀 uz skusim hocico na ten posledny vklad.

s_o_n_i_k_e
6. aug 2023

@olivia_c 1 ananas obsahuje cca 40mg bromelain v tabletkách máš čo som ja našla najnižšie množstvo lebo bromelain riedi krv a ja som brala anopyrin a clexane, ja som užívala 300mg, čiže ak sa ide riešiť bromelain tak určite v tabletkách. Bromelain je obsiahnutý v tom strede, čo sa vyhadzuje, takže tak 🙂

olivia_c
6. aug 2023

@s_o_n_i_k_e dakujem za radu, a nevies poradit konkretne ktore tabletky? Clexane budem pichat asi aj ja - preventivne. Nie som este rozhodnuta, totiz pichala som minule ket a nevysiel i tak - nevadi uzivanie bromelainu a clexanu naraz? Bromelain teda v tabletkach len 5 dni pred a 5 dni po vklade?

s_o_n_i_k_e
6. aug 2023

@olivia_c Ja som brala tieto 5dni pred a 5 dni po KET. Nevadí to, preto som aj dala nižšiu dávku 🙂 pýtala som sa aj v ISCARE a že s bromelain nemajú skúsenosť, ale že ho môžem užívať.

lisabon02
6. aug 2023

@olivia_c nie, ale mala som 100% ananasovu šťavu

majka2022
6. aug 2023

@olivia_c ja som brala tento bromelain tabletky 2 dni pred vkladom a potom cca až do krvi, kľudne môžeš aj neskôr brat lebo je dobrý na trávenie. Prvý vklad bez bromelainu- negatívny, druhý vklad s bromelainom - pozitívny ale babetko pri predčasnom pôrode mi zomrelo, tretí vklad s bromelainom - som tehotná a pre mna dôležitá modlitba kde prosím o živé a zdravé babetko.

denulik1234
8. aug 2023

Ahojte,ja som po prvom KETe,bol 2.8 a dnes som vyskúšala urobiť test🙂
Vidíte tam toho ducha aj vy alebo sa mi len zdá ?

wejuska7910
9. aug 2023

@denulik1234 pekne ho vidno ☺️drzim palce.
Ja nemam odvahu testovat este

aniie7
autor
10. aug 2023

Baby uzivali ste aj vy estrofen a progesteron?

wejuska7910
10. aug 2023

@aniie7 ano

aniie7
autor
10. aug 2023

@wejuska7910 a je ti zneho zle alebo boli ta brucho

natali8581
10. aug 2023

ahojte, aj mňa zajtra čaká KET 🙂

denulik1234
10. aug 2023

@wejuska7910 nakoniec je to pozivtivne kúpila som tento digitálny ☺️
Takže siedmy deň už pekne ukázal ❤️dúfam že všetko dobre dopadne a dajte potom vedieť aj vy žienky

wejuska7910
10. aug 2023

@denulik1234 super gratulujem🙂ja sa uz bojim testovat tak skori

wejuska7910
10. aug 2023

@aniie7 ano je to normalne

aniie7
autor
10. aug 2023

@denulik1234 gratulujeeem

aniie7
autor
10. aug 2023

@wejuska7910 inak za prvy ket sa plati alebo to preplaca poistovna

wejuska7910
10. aug 2023

@aniie7 ak nebol et tak sa prvy ket neplati

akiknabruh
11. aug 2023

Ahojte , aj ja mam dnes po KET 🙂 náš prvý… 🤍

natali8581
11. aug 2023

@akiknabruh držím palce 🍀. A kam chodíte do car?

akiknabruh
11. aug 2023

@natali8581 gyn fiv a vy? podobne 🍀

natali8581
11. aug 2023

@akiknabruh aj my Gin fiv- Žilina 🤗

olivia_c
13. aug 2023

@aniie7 ako sa citite? Ja do vcera som citila vajecniky, dnes uz necitim nic...

aniie7
autor
13. aug 2023

@olivia_c mňa pobolieva brusko akoby pred menstruaciou sa citim. Taketo nejake pobolievanie ale nie cely den len obcas. Ale som slaba a zdriemla som si picas dna.Ja mam sama o sebe nizky tlak a dnes 95/53 ale moze to byt aj tym teplom

olivia_c
13. aug 2023

@aniie7 aj ja som taka otapena, unavena, ale beham riesim, soferujem, aj som stihla mat nehodu takmer, musela som brzdit prudko, lebo debil sofer jeden a ten isty bol snad najebany a vysunul ma z vozovky. 2 incidenty za 2 minuty... v den vkladu hned ako sme odchadzali sme sa zasekli vo vytahu v centre a nikto nas nepocul, trcali sme tam asi 20 minut a snazila som sa bez signalu volat na recepcuu - tam ma chytila klaustrofobia.. no vsetko sa mi deje za dva dni od vkladu, tak neviem neviem 😀

natali8581
13. aug 2023

@olivia_c ja akosi nemám energiu na to myslieť. V piatok som si spravila beauty day a dala som si masku na tvár. V sobotu ráno som sa zobudila s takou opuchnutou tvárou, že ma muž skoro nespoznal 😳 dnes som išla na pohotovosť,ale vzhľadom na našu situáciu mi nemohli moc pomôcť. Dali mi ľahké corticoidy.
Ale inak som taká ospala. Vcera som spala cez deň asi 3 hodiny 🙈😄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre