KET 21.5.2022

17. máj 2022

Ahojte,
Čaká niekoho vklad v sobotu 21.5?
Môžeme sa navzájom podporiť 🙂

magnulienka
17. máj 2022

Ahoj snad ti niekto napise, ale ak ta mozem povzbudit ja som mala 3.5. A mam pozitivny test tak dufam ze to dotiahnem dokonca bol to moj druhy vklad🙂 drzim palce

autor
17. máj 2022

@magnulienka gratulujem 🙂
Prvý nebol úspešný?

strojarka25
18. máj 2022

Ahoj ja som bola dnes na kontrole a idem na vklad v pondelok dúfam, že sa to konečne podarí je to posledná šanca

magnulienka
18. máj 2022

Bol tiez pozitiv ale po par tyzdnoch prislo krvacanie🥺 takze testy slabli a neudrzalo sa to

autor
18. máj 2022

@magnulienka och to ma mrzí, tiež mám jeden potrat ale po prirodzenom otehotnení 😏
Teraz idem na prvý vklad KET
Držím palce 🥰

donna18do
20. máj 2022

@magnulienka kedy ste mali pozitivny test? Kolko dní po?

katka06
26. máj 2022

@strojarka25 @magnulienka ahojte baby, ja som bola včera na prvý KET 🙏 dnes sa ešte povalujem, zajtra chcem pomaličky začať fungovať. Ako ste na tom vy?

autor
26. máj 2022

@katka06 ja som bola na vklade 21.5. Hneď po vklade sme išli na dobrý obed, snažila som sa na to nemyslieť, počúvala som len rady Dr - nedvíhať ťažké veci, žiadna veľká fyzická námaha, žiadne bazény, kúpele, horúca voda ... Extra som neležala.
Dnes 5 dni po transfere sa na mňa usmiali dve // na teste ❤️ Tým ťa chcem povzbudiť 🙂

katka06
26. máj 2022

No krása 😍 teším sa s tebou 🙏 ja som nejaká unavená a slabá 🙄 navarila som obed a iba spím, podvečer sa chystám na malinku prechádzku, tak som zvedavá, ako to dám 😁

autor
26. máj 2022

@katka06 ja únavu necítim, vlastne necitim nič :D ja som tri dni špinila tak preto som skúsila test, že ak sa uhniezďovalo 😉

katka06
26. máj 2022

Ja som sa rozhodla, že netestujem, tak som zvedavá či vydržím 😁

autor
26. máj 2022

@katka06 no tom bola rozhodnutá aj ja 🤣
A vidíš, pár báb mi tu napísalo, že im testy vyšli už na 4-5DPT, k tomu to špinenie a test som robila už na 4DPT 🙉

autor
26. máj 2022

* no to som bola aj ja …

katka06
26. máj 2022

Veď aj ja som zvedavá, či vydržím 😁

autor
26. máj 2022

@katka06 no uvidíš ako sa budeš držať 🙂
Každopádne sa ozvi keď otestuješ 🙂

strojarka25
27. máj 2022

ja sa testovať obávam.. tiež som bola v kľude v den v kladu ale na druhy den som sa zobudila z bolestou hrdla spolami a chora jak pes ...dosť som z toho bola zničená že moja posledná šanca a toto do toho. Necítim sa nijak zvláštne len choro.... špinenie som nemala aj ked som dufala len jedna mala vlasocnica ci ako to nazvať raz inak nič. Takže neviem pomaly sa zmierujem, že asi zas nič. Tebe gratulujem nech všetko dobre dopadne 🙂

katka06
27. máj 2022

@strojarka25 ani ja nič necítim, trocha ma pobolieva v podbrušku, unavená som, takže dosť polihujem, inak robím všetko ako normálne 😊 jaaj a pravá noha v slanine má bolí 😁 ale zase myslím, že ešte nič nie je stratené 🍀 a kedy si mala vklad?

katka06
27. máj 2022

V slabine 😂

strojarka25
28. máj 2022

@katka06 ja som bola 23.5. a necitim nic len to ze som chora jak pes 😔

katka06
28. máj 2022

@strojarka25 no ja dnes riadne bolesti v podbrušku, až nohy má boleli, najprv také nárazové raz za hodinu asi 2x a potom som hodinu ležala v bolesti 😕 + niečo ako zimnica.. keď som mala pred rokom mimomaternicové, bolelo to podobné, tak dúfam, že sa uhniezduje tam kde má 🙏❤️

katka06
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strojarka25
30. máj 2022

@katka06 ja práveže žiadne bolesti v podbrušku nemám tak preto to už vzdávam. Lebo ako čítam tak všetci cítia uhniezdenie a ja nič. Len ma ako vždy 7 dni pred MS začínajú prsia bolieť čo je u mňa zlé znamenie lebo viem že MS príde :(

autor
30. máj 2022

Baby 9DPT - hcg 101.11 🙏❤️

katka06
30. máj 2022

Blahozelaaaam ❤️

katka06
30. máj 2022

@strojarka25 zase každá máme iný priebeh, nevzdávaj sa 😊

strojarka25
1. jún 2022

@katka06 dnes som 9 den robila som ráno test a biely ako sneh :(

katka06
1. jún 2022

@strojarka25 tak to mi je veľmi ľúto 😥 ja som jeden deň špinila, tak som si robila test, a sú tam 2 //, síce slabunke, ale verím, že všetko bude OK 🙏 kedy máš ísť na krv? Ja som teraz volala do centra, idem v piatok

autor
1. jún 2022

@strojarka25 och to ma mrzí 😞 … čítala som aj pár diskusii, kde mali baby pozitívne testy aj na 11DPT a niektorým ukázala až krv 🤷‍♀️ Neviem nechcem ti dávať žiadne nádeje ale kým nie ke MS tak všetko je možné 🙂

katka06
7. jún 2022

@strojarka25 ahoj, no ako si pokročila. Verím, že všetko je OK 🍀

strojarka25
14. jún 2022

@katka06 tak ako som predpokladala nič z toho nebolo čiže cele mole IVF skončilo dnes máme isť do centa ale neviem čo mi tam chcú ešte povedať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre