Kde kúpim náplasť alebo krém Emla na znecitlivenie pokožky pred odberom?

lubik87
7. apr 2022

Kočky kde prosím zoženiem náplasť Emla skladom prípadne krém ak má niekto a už nepoužije na jeden odber moc kupovať za 30€ nechcem ...syn má paniku z odberu tak mu to chcem aspoň po fyzickej stránke odľahčiť... ďakujem 🙂 alebo aj iná varianta lokálneho znecitlivenia 🙂

oslo1
7. apr 2022

Skus Mesocain gel .

sissy27
7. apr 2022

@lubik87 skús sa popýtať v okolí v kozmetických salónoch, kde robia permanentný makeup, tam to zvyknú použivať na znecitlivenie pokožky.
Ale úprimne, v tomto by synovi kľudne pomohlo akékoľvek placebo, nebolí ho to, len sa proste bojí.
A hlavne konzultuj s lekárkou, či je vhodné to použiť pred odberom.

lubik87
autor
7. apr 2022

@oslo1 ďakujem mrknem 🙂

lubik87
autor
7. apr 2022

@sissy27 môžem mu to dať to som sa už hneď spýtala 🙂 práve oni mi dali typ na emla náplaste ...🙂 Rozmýšľala som nad gélom čo sa nanáša pred tetovaním je aj lacnejší no obehnem si salóny a uvidím ďakujem za typ 🙂

oslo1
7. apr 2022

Ten Emla cream sa v UK bezne dava pred odberom krvi detom.
Kedy idete na krv? Pridu mi svokrovci koncom mesiaca, tak by som poslala po nich

lubik87
autor
7. apr 2022

@oslo1 jej zlatá si no presunuli mu zákrok na veľkú noc takže odber už v stredu 👀 ale pozhanala som z tetovacieho štúdia krém 🙂 ešte to musím zajtra prekonzultovať či je aj toto ok...

oslo1
7. apr 2022

@lubik87
V pohode ho mozes dat.
Ked ho natries na ruku, tak to prikri igeligom. 15-30 minut pred odberom.
Syn nebude nic citit.

lubik87
autor
8. jún 2022

Baby ja len dopisem ak by niekto v budúcnosti hľadal info ...natrela som krém veľkosti dvoch hraskov na obe ruky na žily keďže som nevedela z ktorej budú brat krv...natrela som o 6 ráno a prekryla igelitom o 7.30 som dala igelit dole aby sa miesto vetralo a znásobil sa účinok....o 8 mej brali krv..výsledok bol ten že necítil absolútne ale že vôbec nič 🤩🤩🤩 toto je naj investícia ...🙃😁 Určite odporúčam ...všetko v kľude žiadny plač a stres ..topka 🙃 ja viem že je to len pichnutie nepríjemné ...ale keď nemusí bolieť tak nech nebolí 😊

ajvy66
7. júl 2022

@lubik87 dala si original emla gel? Nas caka tiez odber a moja je neskutocny bojko tak hladam nejaky gel na znecitlivenie.

lubik87
autor
7. júl 2022

@ajvy66 nakoniec mi.predala.kamkska.z.tetovacieho štúdia ale mam.aj.naplaste.aj.krem.emla to.mi doniesla.sesterka.ale uz po odberoch ale.zlozebie rovnake.takze.aj účinok.🙂

ajvy66
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajvy66
7. júl 2022

@lubik87 Ja som nasla na bazosi male balenie tak dufam, ze bude stacit 🙂

lubik87
autor
7. júl 2022

@ajvy66 určite ano 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre