Jednovaječné dvojčatá po KET

diana1uhrova
28. máj 2020

Ahojte , rozdelilo sa niektorej embryo po vklade 1embrya po KET a na sone Vám oznámili , že čakáte dvojičky ?? 🙂 ako ste to zvládli alebo ako to zvládate?? 🙂 vôbec som si nemyslela, že po vložení jednoho embrya sa môže rozdeliť a mam trocha obavy ako to zvládnem. 😟

janulka257
28. máj 2020

@diana1uhrova ahoj, pridaj sa do skupiny dvojčatá a viacerčatá 🙂 asi ti vkladali 3- alebo menej dnove embryo? gratulujem 🙂 tiež mám dvojičky, neboj sa zvládneš všetko 🙂

eriksonka1234
28. máj 2020

@diana1uhrova ved to je úplne úžasné, vždy som túžila mat dvojčatá, zvládneš to krásne, hlavu hore a teš sa. 🤗♥️🍾

lefkova
29. máj 2020

@diana1uhrova dobry den..my prave uvazujeme o vklad jedneho embria (KET)..ale pri vklade prveho embria nam tiez bolo povedane,ze sa moze jedno rozdvojit...a z dvoch mozu vyjst styri...takze je to mozne..mozem sa spytat,ze kolko vas stalo KET...lebo pri IVF to bolo dost.dakujem..a vsetko dobre,istotne to zvladnete..vela zdravia

kika1905
29. máj 2020

@diana1uhrova mne vkladali jedno embryo a vzisli z toho 2 krasne dievcence . Maju 1.5 roka. Je to krasne . Prvy moment sok ,a musim povedat prvy rok bol tazsi . Obe chceli naraz vsetko robit- papat .spat .na ruky sa pytali .proste je to urcite narocnejsie ako mat jedno . Ale urobis si rezim a bude to super . Drzim palce

diana1uhrova
autor
30. máj 2020

@kika1905 to je super takáto podpora ,človek sa hneď cíti lepšie 🙂

diana1uhrova
autor
30. máj 2020

@eriksonka1234 ďakujem ☺️

diana1uhrova
autor
30. máj 2020

@lefkova Nám nevyšlo prvé IVF a pri druhom vklade (KET) sme platili 250€ + lieky čo som pred tým užívala ( estrimax, progesteron) to je nejakých 30€ 🙂 na vklade sme boli tento rok vo februári 😊

diana1uhrova
autor
30. máj 2020

@janulka257 nato si už presne nepamätám, ale teda bol to šok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre