Je možné otehotnieť prirodzene po odbere vajíčok?

misulkamirkova22
22. júl 2022

Ahojte baby, stretla ste sa s tým niektorá po odbere vajíčok sme mali asi na 5 deň od odberu pohlavný styk a cca 5 dni na to prišla mrcha teda ak to bola mrcha a dnes som si robila test a vyšiel pozitívny. Dnes mám 10 dc

thereisabear
22. júl 2022

Neberieš nejaké lieky? Ovitrelle?

misulkamirkova22
autor
22. júl 2022

@thereisabear ovitrele som pichla 2.7 a od vtedy nič neberiem

diamond007
22. júl 2022

@misulkamirkova22 kamoška otehotnela pred odberom 😅 všetko je možné. Držím palce

misulkamirkova22
autor
22. júl 2022

@diamond007 ďakujem ja ale pravdepodobne po odbere alebo neviem normálne neverím tomu ešte teraz 😀🙈

misulkamirkova22
autor
22. júl 2022

@diamond007 ale zároveň som neskutočne šťastná

basska_b
22. júl 2022

@misulkamirkova22 Ono to tak byva,4 kamosky a zname otehotneli, ked uz boli objednane na umele oplodnenie... gratulujem a hlavne nech je vsetko OK!

misulkamirkova22
autor
22. júl 2022

@basska_b ďakujem

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalilla
22. júl 2022

Test je robeny teraz? Lebo ovitrele ak bola pichnuta 2/7 to uz veru nebude. Mozno dozrelo este vajko a sa zadarilo. A inak po odbere by nemal byt styk kvoli infekcii ale tu sa to asi oplatilo. Drzim palce.

beatinka
23. júl 2022

@misulkamirkova22 mala som tieto mamatesty ešte silnejšie čiarky a tehotná som nebola. Je tu veľa debát o tom, že sú už nespoľahlivé. Tak radšej skús inú značku. Dokonca jeden namočený vo vode bol taký, ako máš ty.

misulkamirkova22
autor
23. júl 2022

@beatinka aj dnes ráno boli dve čiarky len tá druha kus slabšia idem si asi kúpiť digitálny a uvidíme

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beatinka
26. júl 2022

@misulkamirkova22 skúšala si ešte test?

misulkamirkova22
autor
27. júl 2022

@beatinka ahoj áno do pondelka boli pozitívne bola som v centre v pondelok heh negatívne a ani na ultrazvuku nič takže asi biochemické nevadí ideme ďalej mám čakať na ďalšiu menštruáciu a potom vklad 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre