Je lepšia klinika Reprogenesis alebo Reprofit v Brne?

dzurkomaj
7. jan 2015

Rozhodujeme sa pre IVF v Brne, prosím o Vaše názory a skúsenosti. Ďakujem

kako23
7. jan 2015

Tiez som sa rozhodovala medzi tymito dvoma ked sme sa rozhodli pre Brno. U mna rozhodlo to, ze v Reprofite aj ked som nebola ich pacientkov so mnou lekar ochotne konzultoval moj zdravotny stav cez email, v Reprogenesis mi lekar na moj email neodpovedal. Odpovedala len hlavna sestra o moznosti platenej osobnej konzultacii alebo tiez platenej skypovej konzultacii. To sa mi nepacilo u nich. V Reprofite za konzultaciu neplatis nic. Odborne to neviem porovnat, ale viem, ze v RF su skveli lekari a hlavne embryologovia. Ci aj v Reprogenesis tak k tomu sa neviem vyjadrit. U mna rozhodlo aj to, ze Reprofit funguje dlhsie a teda som predpokladala, ze maju aj viac skusenosti s roznymi diagnozami neplodnosti a tiez, ze maju asi jedneho z najvacsich odbornikov v CR na moju diagnozu. Tak drzim palce, aby si sa spravne rozhodla.

veramo
25. jan 2015

Ahoj,
my po dvoch neuspesnych IVF, sme sa tiez rozhodli pre Brno a to Reprofit. Vela som o tom citala, su naozaj skvely a mam aj odporucania od kamoskynej kamosky, ktora tam bola a podarilo sa im. Reprogenesis je novy a Reprofit uz co to zazil. Takze my mame jasnu volbu 🙂

luna7
24. nov 2015

My sme s manželom išli do Reprogenesis a boli sme nadmieru spokojní, hneď na prvý krát sa podarilo. Ináč Dr. Štelcl prestúpil z Reprofit do Reprogenesis, a hovorí sa že je najlepší. Potvrdzujem.

usmiateslniecko
26. nov 2015

My sme na odporucanie priatelov isli do Reprofitu, vsetky vysetrenia sme absolvovali tam a chodili sme k Dr.Koudelkovi, ale odber vajicok ako aj KET mi robil Dr.Stelcl, ktory tam vlani este robil. ET mi robila Dr.Kurecova, ten vsak bol neuspesny, potom bola 3mesacna pauza a isli sme na KET, ktore chvalabohu vyslo na 1x. Inak v Reprofite su uzasni uplne vsetci, sestricky, doktri (moja vlastna skusenost) , takze za mna Reprofit.

tana85
26. nov 2015

to je tazka otazka lebo kazdy ti poradi toho, kde sa im podarilo 🙂 o Reprofite som nieco pocula a boli to same pozitivne referencie a sama musim uznat, ze pristup bol uzasny. Velmi dobre zorganizovane, sestry aj doktori vzdy prijemni, co v takych situaciach je velka pomoc, mna osobne to velmi upokojovalo. takisto na maily promptne odpisovali, raz som volala aj na ich linku cez vikend a pomohli mi. u nas to vyzeralo vselijak kedze nakoniec nam ostalo len jedno jedine embryjko vhodne na vklad po 3 dnoch. odporucili necakat a dat mu sancu v prirodzenom prostredi. a uz ma v bruchu kope 🙂 ak by si sa pytala na slovensky Gynfiv a Brno, tak tam je to jednoznacne. tu si myslim, ze bude kvalita porovnatelna. nech sa rozhodnes akokolvek, hlavne, aby vam to prinieslo vytuzene babatko

misela103
27. sep 2017

Je tu aktualne niekto kto chodi do reprogenesis??

frna82
17. nov 2017

Ahojte všetky snažilký, chcem Vás poprosiť je tu niektorá z Vás čo podstúpila IVF v Brne a v ktorom centre? Taktiež sa chcem opýtať,koľko Vás to stalo a koľko Vám preplatila poisťovňa. Ja mám všeobecnú a manžel EÚ. Máme za sebou už jedno IUI a IVF ale neúspešne. Ďakujem za všetky odpovede.

mimiqa
17. nov 2017

@frna82 ahoj reprofit ..injekcie lieky 900 €..plus vyber folikulov..spermiogram...vklad spermii do vajicka.....embryotransfer teda ivf plus zamrazenie 2x 2 vyslo 1913

mimiqa
17. nov 2017

@frna82 preplatenie cakam..no zvyknu 1100 max 1400 preplatit union

frna82
17. nov 2017

@mimiqa Ďakujem za informáciu...aspoň mám predstavu. A hlavne blahoželám, že sa podarilo. My sme boli teraz v novembri ale nevyšlo to🙁. Boli sme v Ginfiv v ZA.

mimiqa
17. nov 2017

@frna82 vyjde to...drzim palec😘

frna82
17. nov 2017

@mimiqa Ďakujem si zlata. Chcem tomu veriť ,že druhýkrát to už vyjde.

mimiqa
17. nov 2017

@frna82 urcite ze vyjde....😘

veronika8989
15. máj 2018

Ahojte baby potrebujem cerstve infomácie i recenzie pre obe centra. Preco ste sa rozjodli pre konkretne centro?

veronika8989
15. máj 2018

@mimiqa dobry den mozem sa spytat preco ste sa rozhdoli pre dane centrum? Dakujem

misela103
15. máj 2018

@veronika8989 Ja neviem ako v reprofite ale sme sli do reprogenesis na odporucanie mojej Dr. ze ona by volila radaej to. Tak som ju pocuvla a za seba teda za nas mozem povedať len same dobre veci. Počnúc koordinatoriek ktore su uzasne a vzdy poradia a odpisu v podstate hned a na vsetko sestricky slecny na recepcii uzasne mile. My mame dr. Štelcla on je uzasny nechodi okolo horucej kase a povie na rovinu co a ako co odporuca co nie je to taky vtipalek a velky odbornik vie o com hovori nie ako v Car v BA mali vsetko akoby naucene. Mne robil vklad dr. Koukal tiez mi prisiel ako uzasny doktor a bol velmi mili a citlivy. Nakolko som sa pri vklade nevedela uvolnit pekne si pockal kym som sa uvolnila moj drahy bol dokonca pri vklade sedel pri mne, ma tam rozosmievali obaja 😊 Ja reprogenesis odporucam vsetkymi 20timi. Ak mas otazky kludne mi napis spravu.

veronika8989
15. máj 2018

@misela103 dakujem velmi pekne. S manzelom chodime do Blavy do Iscare. Ale po druhom IVF neuspesne. Avsak v Blve mame este zamrznute embrya tak twraz nevieme. Preto premyslame nad moznostou Brno. Mozem sa spytat kolko vas to cele vyslo? Dakujem

mimiqa
15. máj 2018

@veronika8989 koli referencie dievcat co tam boli vo velmi zlych zdrav.stavoch chodili aj do USA a nepomohli tu ano 😁

misela103
16. máj 2018

@veronika8989 My sme mali soft bez poistovne spolu okolo 1.700,- EUR mali sme asistovany hatching a metodu ICSI 4x embryo. Nám na sume nezalezí nakolko vieme kam su investovane a ze sme v rukách odbornikov. Ci to vyslo alebo nie este nevieme.... Ale to uz neovplyvni nikto embryo bolo najvyssej kvality mame len to jedno nakolko ja mam PCOS. Chodí sem veěa párov aj zo zahranicia napr sme sa stretli s madarmi, francuzmi talianmi nemcami poliakmi aj anglicky hovoriacimi

veronika8989
16. máj 2018

@misela103 dakujem Vam velmi pekne a verim ze sa Vam to podari. 🙂 na peniazoch ani nam nezalezi tu nas to vyslo uz 3500 € a to vraj uz mame aj preplatene poistovnou. Dakujem ale velmi ste mi pomohli.

misela103
16. máj 2018

@veronika8989 My sme mali na SR dva pokusy pri oboch ani jeden mrazak a platili sme spolu 4000e s tym ze preplatila uz poistovna okrem tych 4000 e cca 2000. Prosim rada som pomohla 🙂

majond
19. jún 2018

@veronika8989 už ste sa rozhodli či idete do Čiech? My s manželom po neúspešných 6-tich vkladoch IVF v Heliose v Martine sme sa rozhodli ísť do Reprogenesis v Brne, mame tam termín na september... Snažím sa nájsť info o preplácaní SK poisťovňou aj som písala na centrálu Dôvery ako postupovať tak mi poslali papiere v ktorých sa ale píše že ti to nemusia uhradiť ak sa tieto výkony dajú absolvovať na SK tak teraz neviem či to má význam vypĺňať alebo nie, nevieš??

misela103
19. jún 2018

@majond ahoj nic nevyplnaj... Papiere ti daju v reprogenesis. A dovera mi to schvalila potom do 2 tyzdnov. Len este predtym to musis poslat petrenkovi do ba. Ak mas otazky kludne pis 😉

majond
26. jún 2018

@misela103 aha a kto je Petrenko a preco jemu? A moj gynekolog nema vypisovat nic? Pisala som priamo na centralu do dovery a oni mi poslali papiere ktore mi ma vypisat lekar plus klinika tak teraz nerozumiem komu mam tie papiere dat vypisat??

majond
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misela103
27. jún 2018

@majond Postup je takyto mne dali teda poslali papiere z reprogenesis zaznacili mi co mam vyplnit poprípade doplnit lekarske spravy preco sa nedari alebo aky mas problem ty ci partner... Mne to gynekolog potvrdit nemusel... papiere z dovery niesu dobre potrebujes papiere z kliniky vyplnis ich a posles petrenkovi petrenko je lekar v univerzitnej nemocnici v BA od neho musis mat peciatku liecbu ti on stejne v ČR neschvali ako vsetkym dievcatam. ked ti to poslu späť z ba potom to uz len posles do dovery v NR. Písala si ze ides do reprogenesis ked napises koordinatorke ta ti vsetko pekne vysvetli

majond
27. jún 2018

@misela103 Uff ja uz som zufala pocuvam rozne verzie a neviem sa z toho vysomarit. Idem tam teda napisat. Kazdopadne dakujem 😊

misela103
28. jún 2018

@majond hm tak u mna bol takyto postup... nakoniec sme si dali soft bez poistovne ktory vysiel 🙂 ale medzitým som si preistotu ziadost do poistovne zaslala ze ked nahodou tento pokus nevyjde aby som nemusela cakat na papiere 😀 a ziadost mam schvalenu ale uz som tehu 🙂 takze to musim anulovat. Isto je najrozumnejesie napisat koordinatorke a tá ťa nasmeruje 😉 nemas zaco v pripade dalsich otázok kludne napis. drzim palce

frna82
1. júl 2018

Ahoj snažilky...tak máme druhý pokus IVF za sebou. V pondelok idem na sono a krv. Ale myslím, že to bude zbytočne. Od piatku krvacam takže výsledok mi je hneď jasný. Som z toho veľmi smutná.

kova85
25. júl 2018

Ahojte. Som tu nová. Už máme za sebou jedno spontánne tehu, čo nevyšlo a aj jedno IVF na SK. Z 12 vajíčok sa nám neoplodnilo ani jedno pomocou ICSI. Bohužiaľ priateľ má zlý spermiogram. Momentálne máme za sebou konzultáciu v reprogenesis - boli sme minulý týždeň a čakáme na papiere pre poisťovňu. A teraz čakať na začiatok stimulácie, keďže môj priateľ je po úraze a má svalovú horúčku tak sa nechceme s tým ponáhľať aby všetko dopadlo dobre. ...mám zo všetkého obavy, aby nebolo zase sklamanie. Nad Reprofitom som ani neuvažovala, keďže sme chodili predtým do ISCARE v MT - sú ich pobočka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre