IVF nevyšlo - vajíčka sa po odbere nerozdelovali

stanka7599
29. jan 2023

Už som asi na hlavu z toho celého, IVF ktoré nevyšlo, po odbere sa vajíčka nerozdelovali. Takže sklamanie, rozmýšľam či mám ešte podstúpiť raz Ivf. No mam už vyšší vek 41, endometriozu proste celé zle 😔😔😔. Asi som neskoro stretla človeka s ktorým chcem ten maličký uzlíček🙏🙏🙏🙏 už skúšam naozaj všetko.

moni106
29. jan 2023

@stanka7599 nestracaj nadej.babätko pride v správny čas 😊.drzim palce 🍀🍀🍀

jarrys
29. jan 2023

@stanka7599 ja by som to este skusila. Nestracala nadej. A doktor alebo embryolog povedali co si myslia preco sa zastavil vyvoj? Vysetrenia mas urobene?

anjelicek26
29. jan 2023

Ved mas este kopu moznosti... preber si v hlave moznost darcovskych vajicok... vynosis ho pod srdcom, muz mu bude otec, bude vase... je aj "pimp my eggs" kura, ale vysledok neisty, ked su vajicka proste uz zle...spytaj sa na vsetko lekara...

stanka7599
autor
29. jan 2023

@jarrys povedali že vraj sa to nedá povedať ci sú na vine vajíčka alebo spermie, ano porobené vyšetrenia mám. Vraj musíme čakať na to zlaté vajíčko

stanka7599
autor
29. jan 2023

@anjelicek26 pimp my eggs" počujem o tom prvý krát, kde sa môžem o tom dočítať? Ďakujem

anjelicek26
29. jan 2023

@stanka7599 tak je to kura trojmesacna a potom to skusit znova, za pokus fakt nic nedas.

jarrys
29. jan 2023

@stanka7599 kam chodis do CAR? A manzel ma zly spermiogram?

petricka22
29. jan 2023

@stanka7599 aj mne sa to stalo, mala som vtedy dlhy protokol, ci ako sa to vola, uz to bolo davno. V druhom car po nejakom case a po kratkom protokole prislo vytuzene babatko.

lavinis
29. jan 2023

@stanka7599 aj ja mam endometriozu, 4.stupen a otehotnela som v 35r, nevzdávaj sa!

lyci
29. jan 2023

@stanka7599 urcite este skus. aby si neskor nelutovala

memorybaby
29. jan 2023

Mne budú ráno volať z 3 vajíčok sa oplodnili 2. Ale ze to vyzerá na figu jedno sa nedelí správne a druhé je nejake slabe. Takze nic z toho :/

drzaopica
29. jan 2023

@stanka7599 daj si operovať endo ložisko a pokračovať

stanka7599
autor
30. jan 2023

@jarrys do Žiliny, manžel je ok ,len ja asi uz stará

jarrys
30. jan 2023

@stanka7599 ale nie si stara. Ja idem mat 40. A tiez som po 5tich vkaldoch. 1vkald potrat a 4zvysne ani tuk. Ja chodim tiez do ZA. Hlavne to este nevzdavaj aj ked viem ze je to tazke. Ja tiez obcas prechadzam krizou a hlavne po 5toch neuspesnych vkladoch a aj tom ze moje AMH je velmi velmi nizke.

jarrys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s_o_n_i_k_e
31. jan 2023

treba veriť, ja som svojho muža stretla v 34rokoch, snažíme sa rok a pol a tu sme. Tiež 2x vklad vždy krv negatívna. Zatiaľ nevieme o žiadnej chybe. Milujeme sa, ak sa nepodarí život ide ďalej. Budem šťastná za každý deň s mojím manželom a ak by sa nám mimo podarilo bude to len BONUS a čerešnička mať spoločné bábatko 🙂

sono2
31. jan 2023

@stanka7599 a aké máš amh? Možno len zlá stimulka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre