IVF krvný test negatívny, domáce pozitívne

busybumblebee
14. mar 2019

Ahojte. Som po IVF 12. den po embryotransfere (ET) a mala som predlzenu kultivaciu (dostala som 5 dnovu blastocystu). Na 10. den som bola na 1. odbere krvi, ktora bola negativna. V ten isty den rano som si spravila aj domaci test a ten vysiel jasne pozitivny. Domaci test som opakovala aj dnes (48 hod. po predoslom teste) a ten vysiel takziez pozitivny, dokonca ciarka zosilnela. Zajtra (13. den po ET) idem na dalsi odber krvi. Mate niektora podobnu skusenost, ze krv ste na zaciatku mali negativnu, testy silneli a boli ste tehotne? Dakujem.

adalmba
14. mar 2019

@busybumblebee ja som mala tiež pozitívne testy a krv nič. Vraj to bolo z hormónov ešte a ak ti dali po vklade aj inekciu na lepšie uhniezdenie tak o hormóny naviac a nič z toho.... Ale to bol môj prípad vy môžete byť na tom opačne a všetko bude Ok

busybumblebee
autor
14. mar 2019

@adalmba Ahoj, takze ty si tehotna nakoniec bola alebo nebola? Prepac, bolo mi to nejasne z odpovede 🙂 na hormony som myslela, ale testy mi silneju a navyse ovitrelle (niekto pregnyl) som si pichla 23.2. cize dnes som uz 19. den po (pokial viem HCG z ovitrellu alebo pregnylu sa drzi v tele len cca 10 dni a z neho by postupne testy bledli, no mne naopak silneju), tak som zmatena

busybumblebee
autor
14. mar 2019

@adalmba zabudla som dopisat, ze injekciu po vklade na uhniezdenie som nemala, posledna bola spominany ovitrell

adalmba
14. mar 2019

@busybumblebee nebolo ani po 2 vklade

adalmba
14. mar 2019

@busybumblebee tak potom držím palce nech je to tam❤️

busybumblebee
autor
14. mar 2019

@adalmba to ma mrzi a na testoch si mala len duchov? Lebo ja takto (horny 10. den po ET a krv negativna a spodny dnesny 12. den po ET)

adalmba
14. mar 2019

@busybumblebee mala som ako ty ten spodný

adalmba
14. mar 2019

@busybumblebee ale podľa mňa u teba to tam je. Ja som mala inekciu po vklade

busybumblebee
autor
14. mar 2019

@adalmba tak som velmi zvedava a velmi pekne dakujem za podporu 😊

alexa1983
14. mar 2019

@busybumblebee je to divne ze krv bola negativna , lebo hcg je najskor v krvi a az potom ho zachyti test. Hcg rastie kazde dva dni. Mozno bol chybny krvy test, ak ti nebude test slabnut tak asi je to tam 🤷🏽‍♀️ Ak bude slabnut tak to bude biochemicke tehu. Kazdopadne drzim palce a hlas sa ako to teda je 🤷🏽‍♀️😂

busybumblebee
autor
14. mar 2019

@alexa1983 urcite napisem zajtra a dakujem 😊

busybumblebee
autor
15. mar 2019

@adalmba @alexa1983 dievcata, je to tam!!! Pri krvom teste nastala chyba, tehotenake testy boli spravne a druha krv vysla krasnych 918,8 HCG ❤️❤️❤️

adalmba
15. mar 2019

@busybumblebee gratulujem prajem všetko dobré 💓❤️😍💓😍❤️💓💓💓😍😍❤️❤️😍💓😍😍😍

busybumblebee
autor
15. mar 2019

@adalmba dakujem krasne ❤️

adalmba
15. mar 2019

@busybumblebee nemáš vôbec začo niekomu sa to proste podarí ❤️

alexa1983
15. mar 2019

@busybumblebee 😍😍😍vidis, ja som hovorila ze zblbla technika 😂😂😂moc ti z celeho srdca gratulujem ❤️

busybumblebee
autor
15. mar 2019

@alexa1983 to ano 😂 dakujem ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre