IVF - december 2022

jasmine_3
31. okt 2022

Ahojte. Čaká niekoho IVF v decembri? Ak áno pridajte sa sem možno nám bude lepšie ak sa podporíme navzájom. Nás to čaka prvýkrát. Zatiaľ máme 2 IUI ale neúspešne.

nika5592
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkasan
31. okt 2022

Ja sa hlásim. Ak pôjde všetko ako ma

luccim
10. nov 2022

Nepotrebuje náhodou niekto súrne Gonal (exp. 11/2022) - minula som z neho len 30ml a Centrotide (exp. 12/2022) - 6 injekcií? Samozrejme zadarmo. Možno ešte niekomu poslúži. Skladované v chladničke.

walkiri
11. nov 2022

Ahojte, ja by som mala začať stimuláciu koncom novembra, tiež prvýkrát

jasmine_3
autor
14. nov 2022

Všetkým vám držím prsty. Ja mam z toho strašný stres, neviem ako sa upokojiť. Som stále nervózna :(

walkiri
14. nov 2022

@jasmine_3 kolko sa uz snazite?

jasmine_3
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
susan12345
14. nov 2022

Ahojte, my začíname presne o týždeň s prvým cyklom IVF
Vôbec netuším do čoho ideme verím že sa nám to všetko podarí a Vám tiež

walkiri
14. nov 2022

@susan12345 drzim prsty vsetkym 🙂 aj ja verim, ze sa nam to podari a budeme mat krasny vianocny darcek 🙂

jasmine_3
autor
15. nov 2022

Kočky beriete aj nejaké vitamíny? Ja som si nasadila čaj na očistu tela, femibion a snažím sa aj viac vody piť. Mne tento mesiac dali antikoncepciu aby mi naplánovali cyklus a zajtra mi povedia kedy ju mam vysadiť. Kam chodite? My sme v iscare v ba

susan12345
15. nov 2022

Ja beriem kyselinu listovú, a ženské kvapky zo zdravej výživy.
Nechcem si sama nič nasadzovať, mám trochu strach z toho čo nás čaká, vôbec netuším do čoho ideme, ako to bude prebiehať všetko.
My chodíme do Splnu KE

walkiri
16. nov 2022

Beriem inofolic a matersku kasicku. Femibion je urcite dobry. Ja som toho vyskusala uz vela a trocha to striedam.. my ideme do Reprofit Brno

janka0215
16. nov 2022

Ahojte. Mala ste niektorá už aj transfer? Ja budem mať asi budúci piatok. Tak či mám s kým čakať na výsledky 😁

jasmine_3
autor
16. nov 2022

@janka0215 ja budem mat tesne pred vianocami

susan12345
16. nov 2022

Ja mám v pondelok začiatok stimulácie čo absolutne netuším čo bude
Viem že nejaké odbery, injekcie
Netuším čo to bude
Ak pôjde všetko ako má tak niekedy v póle decembra transfer ak som správne pochopila
Drzim prsty
To by boli krásne vianočné darčeky ❤️

gasparovam
21. nov 2022

Ahojte, držím všetkým palce, pokiaľ by ste potrebovali mám k dispo Lenzetto (zabalené), duphaston (zabalený), Diphereline(zabalený) a 4 injekcie Fraxiparine 0,3ml...

jasmine_3
autor
21. nov 2022

@susan12345 co ti zatiaľ predpisali?

susan12345
21. nov 2022

@jasmine_3 bola som dnes na klinike, tento týždeň začínam stimulovať
Dali mi gonal pero na 5 dni pichať večer a cetroride po prvej kontrole

jasmine_3
autor
22. nov 2022

@susan12345 držím prsty ❤️

natali8581
22. nov 2022

Ahojte, aj ja sa k Vám pridám. Ja som práve 1 DC, takže od 3DC ideme na to 🙂 tiež začínam Gonal... podľa predbežných výpočtov by sme mali mať OPU 11.12 🙂 popravde mám pred tým všetkým strach 😵

jasmine_3
autor
22. nov 2022

@natali8581 vitaj. 🙂 myslím, že všetky mame z toho strach hlavne aby sa podarilo. Ja som sa aj pýtala lekárky co s tym mam robiť po psychickej stránke lebo som veľmi nervózna z toho tak mi doporučila magnézium ráno a vecer

natali8581
22. nov 2022

@jasmine_3 veru magnézium si dávam aj ja večer 🙂 Všetky to zvládneme a dočkáme sa konečne bábätka. Ja som si to tak počítala a na Vianoce by som mala už vedieť výsledok, či to vyšlo.. (aj ked samozrejme, že to vyjde 🙏) 🙂

susan12345
22. nov 2022

@jasmine_3 ďakujem drzim prsteky aj tebe ❤️aj vám dievčatka v skupine
No ja magnézium nemôžem musím sa ukľudniť asi inak 😂
Treba myslieť pozitívne aby telo bolo v kľude a všetko bude dobré 🙏

jasmine_3
autor
22. nov 2022

Beriete ešte nieco? Ja mam aj inofolic, vitamín D a femibion a par dni pred vkladom a po budem piť ananásový džús, čučoriedkove šťavy. Počula som ze je dobre vtedy si dat aj deci vína na prekrvenie maternice

susan12345
27. nov 2022

Dievcata ahojte ako ste na Tom ?
Ja ako naschvál ms mešká už som mala pichať injekcie a nie a nie s dočkať
Teraz keď treba príde neskoro

natali8581
27. nov 2022

@susan12345 ahoj, ja už picham gonal 4 dni a zajtra idem na kontrolu. Už by som mala pridávať aj ďalšie injekcie 😉

susan12345
27. nov 2022

@natali8581 držím všetkých 10 🙏
Teraz cez sviatky to asi tak nejak viac vnímame všetky
Ja panicky strach z ihiel 😁tak som chcela čím skôr začať

jasmine_3
autor
28. nov 2022

Ahojte. Ako pokračujete? Už máte aj nejaké kontroly? Ja 3.12 začínam pichať rekovelle

natali8581
28. nov 2022

@jasmine_3 susan12345 Aj ja sa bojím ihiel,ale zatiaľ ten gonal, to je ako pichnutie od komára 😋aaaa dnes som mala prvé sono a tuším mi napočítal len 7 dominantných folikulov. Dúfam,že keď ich je tak menej, budú aspoň o to kvalitnejšie 😂 vzali mi aj krv a výsledku budú poobede a podľa toho mi nastavia ďalší proces 😉

sladkacakatelka
28. nov 2022

@jasmine_3
Ahojte, ahoj jasmine, v prvom rade vdaka, ze si zalozila tuto podskupinu.
Caka nas uplne prve ivf v decembri v reprofite.
Uplne citim, ze potrebujem vyzivne zdielanie v skupine zien, ktore zazivaju cosi podobne. 🙂

Aj som hladala ci existuje nieco podobne kde sa da vidiet aj nazivo. Ale nenatrafila som na nejake svojoomocne skuoiny ci skupinove workshopy 🙂
Ak viete o niecom, potesi ma info - pripadne link.
Vsetkym nam drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre