IVF Brno skúsenosti

kulumulu123
7. sep 2018

Ahojte dievcata, nakolko sa nam uz dlho nedari Dr mi dnes navrhol moznost ivf napadlo ma Brno ale nakolko som samoplatca neviem si dost dobre predstavit co nas tento ''spas" vyjde.... V ceniku co maju na stranku SA neviem orientovat nakolko neviem co vsetko a ake vysetrenia to obnasa. Zijem v zahranici kde mam moznost absolvovat zakrok na ucet zdrav.pois.ale cakacka je aj par rokov a ja mam 40 takze zvazujem AJ sukromnu alternativu.... ktora ste Bola viete mi poradit? AJ ked mozno nie celkovu cenu ale aspon postup aby som sa v tom ceniku vedela orientovat? Dakujem moc ☺

danyb
8. sep 2018

To je velmi individualne.. zavisi to od zdravotneho stavu oboch partnerov a hlavne od sposobu liecby ktoru ti navrhnu.. cca od 1000 kludne aj do 5000.. najlepsie je dohodnut si co najskor konzultaciu najlepsie rovno aj so spermiogramom a AMH a na konzultacii sa dozvies navrhovanu liecbu aj s jej cenou 😊 drzim silno palce 😘

gabika128
8. sep 2018

Baby mám na predaj pera gonal, 900 a 450, vôbec nepoužité, držane v chladničke, záruka do 04/2019. Podarilo sa nám prirodzene tesne pred začatím ivf. Ak má niekto záujem za cenu dohodou.

vrds
9. sep 2018

@gabika128 ešte si ich nechajte. Môžu sa zísť

rachel36a
9. sep 2018

Zalezi ci ti bude stacit IUI, alebo bude treba IVF...ci pojdes do softu alebo dlhej stimulacie...ci pojdes do vlastneho ivf alebo darcovskeho a pod...crny sa pohybuju od par stoviek € az po tisice €....nas stalo posledne IVF v Brne ako samoplatci cca 4400€...dokopy vsetky pokusy okolo 7000€

kulumulu123
autor
9. sep 2018

@rachel36a dakujem moja aspon viem s cim mozem ratat.... A podarilo sa?

rachel36a
9. sep 2018

@kulumulu123 ano 😉

citronely
9. sep 2018

@kulumulu123 ako pisu baby je to strasne individualne nas vyslo ivf aj s liekmi 3000€ cca ale prve ivf sa nepodarilo dostala som trombozu do nohy az potom ket. drzim paste 😊

kulumulu123
autor
10. sep 2018

@rachel36a tak to uz mate velkaca gratulujem 👍👍👍 .... Ja som chcela maly vek.rozdiel medzi detmi a dcera bude mat coskoro 4.5r a surodenec zatial v nedohladne.... No co uz niektore veci asi nezmenim....

kulumulu123
autor
10. sep 2018

@citronely dakujem moc 😊

rachel36a
10. sep 2018

@kulumulu123 aj ja som chceka maly rozdiel. Zial neslo to.. teraz mame deti 22 a 3 rocne 😀😀😀😀😀

kulumulu123
autor
10. sep 2018

@rachel36a tak dufam my to az tak velmi nepotiahneme 😂😂😂😂😂😂

rachel36a
10. sep 2018

@kulumulu123 drzim palce...zase je to fajn...dame starsiemu mladsieho tigra a ideme s muzom napr. na pivko vecer 😉 ak je starsi dona 😀😀😁

skvarocka
29. jan 2019

@kulumulu123 ahoj. Bola si v tom Brne? My sme v uk a tiež som počula že baby to tam odporúčajú. Na prvé ivf zdarma sme čakali asi necelý rok a pól so všetkým.

janie7
7. aug 2020

@rachel36a Ahoj, chcela by som sa spýtať, či si do tej ceny čo si spomínala, zahrnula aj cenu za lieky a čím si stimulovala? Ďakujem.

rachel36a
7. aug 2020

@janie7 ahoj, v cene ratam uz vsetko...ale tu islo o darcovske IVF...cize v cene boli lieky na stimuláciu darkyne, odmena darkyni, moje sono, odber spermii, oplodnenie a skladovanie embryji na 1 roj...plus moje lieky na zladenie cyklu , a lieky bwzne po vklafe, ako utrogestan, a ja som mala aj prednison a fraxiparin

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre