IVF a Covid-19

20. sep 2023

Môžem začať ivf keď mi vyšiel pozitívny test na covid? Pozajtra mám termín na klinike začať stimuláciu.

thereisabear
20. sep 2023

Zavolaj na kliniku

jj298
20. sep 2023

Zavolaj si tam. Co ti to tu my mame povolit? U mna rozhodli ze pokracujeme aj ked som ho mala.

katuskamala1
20. sep 2023

Nevies aky budes mat priebeh.. preco riskovat a pokazit si sancu,potom budes riesit lieky a ci mites ci nie. Narkozu ti odmietnu ,vajicka neodoberu.. cosi. Neriskuj. Ber to ako znamenie,nevadi,posunies o mesiac neskor

jj298
20. sep 2023

@katuskamala1 dobra blbost. Prosim ta ked vies o tom hovno tak tu nepis taketo keci o znameni.

katuskamala1
20. sep 2023

@jj298 si potrebujes dnes kopnut do niekoho?
Vies ty o mne to co ja o tebe. Tak sa zdrz sudenia ako ja sa teraz zdrzim reagovania na tvoje vyjadrenie a kazanie mi.

stellarstar
20. sep 2023

Najmúdrejšie je zavolať do CAR a nie tu a MK riešiť. Pretože IVF robíš tam a nie tu na MK

dominikahr
20. sep 2023

Určite zrušiť. Nevieš aký priebeh budeš mat. Ale najlepšie je zavolať do centra aj keď myslím že každé normálne centrum to zruší.

jj298
20. sep 2023

@katuskamala1
@dominikahr
Mne sa snad sniva. Co si to vy dve dovolujete? Vy netusite kde su hranice alebo co? Ste autorkine lekarky? Mate nejake vedomosti o autorke jej liecbe a podobne ked mate tu drzost pisat taketo zavery?

Autorka ty mas dufam rozum a riesis to primarne s klinikou a budes sa riadit tym co povedia tam a nie co tu napisu nejake pripecene mudrosracky.
A kludne ma aj nahlaste ale toto ma zdvihlo zo stolicky. Nejake dve buchty tu idu mudrovat kedy je treba prerusit ivf. To je nonsens.

katuskamala1
20. sep 2023

@jj298 zrkadlo doma nemas?

dominikahr
20. sep 2023

@jj298 spametaj sa moja pekná. Ja som zažila covid a aj Ivf a nie jedno. Takže viem o čom hovorím. Radšej si naspäť sadni na tu stoličku a vyjadruj sa takto niekde inde. Zjavne nevieš o čom hovoríš.

jj298
20. sep 2023

@dominikahr a to z teba robi odbornicku ked tak jednoznacne radis ze to ma urcite zrusit? Boze preco maju ti najhlupejsi najvacsie sebavedomie?
Predstav si ze aj ja som to zazila a to nenormalne car do ktoreho mimochodom chodi cele cesko a slovensko rozhodlo ze mam pokracovat. A aj tak by som si nedovolila niekomu urcovat co ma a nema robit. Ale necakam ze to niekto kto sa tvari ze zozral vsetku mudrost sveta pochopi.

dominikahr
20. sep 2023

@jj298 Prečítala si si čo som jej napísala? Aby konzultovala s CAR. A ja by som to určite zrušila. Takže sa trošku spametaj a neurazaj. Hlúpa si tu jedine ty tým že píšeš o niekom koho nepoznáš a nevieš čím si prešiel hlúpov. A odborníčka nie som ale prechádzala som si Ivf 8 rokov a viem čo to o tom. Takže trošku sa ukludni a váž slová.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre