IUI v Košiciach

anazuz20
26. jún 2023

Ahojte je tu niektorá ktorá bola v KE v Splne a platila za IUI ak áno tak koľko a čo to obnáša všetko ?

sgilvadia
26. jún 2023

@anazuz20 150e zákrok plus lieky. Berie sa clostyl a potom pichnú pregnyl.

anazuz20
autor
26. jún 2023

@sgilvadia mne spomínal ovitrelle či ako sa to píše ...clostyl som teraz počas ms brala a ostali mi 5tbl ,dneska folikuly 22 a veľa folikulov do 12mm

sgilvadia
26. jún 2023

@anazuz20 jaaj presne ovitrell, pomýlila som sa. No 22mm je už dosť veľký

anazuz20
autor
26. jún 2023

@sgilvadia a lieky aké po ovitrelle?

sgilvadia
27. jún 2023

@anazuz20 progestanelle, potom už len čakať na výsledok, ak je test negatívny ani na krv netreba ísť.

anazuz20
autor
27. jún 2023

@sgilvadia prečo má byť test negatívny ? Prepáč že sa tak pýtam ale nikdy som to neabsolvovala

boba24
27. jún 2023

@anazuz20 ahoj my sme v martine objednaní na konzultaciu 14ho a potom na IUI chceme mame uz jedno dieta ale nedari sa druhe zistili mi PCOS

boba24
27. jún 2023

@sgilvadia ahoj a co stoja lieky?

sgilvadia
28. jún 2023

@boba24 fuu nepamätám presne, ovitrell cca okolo 30e aj progestanelle tak bude a clostyl tuším okolo 5e

elli333
28. jún 2023

@anazuz20 po cca 14dnoch sa ide na krv aby sa zistila vyska HCG, ale ak budes mat domaci tehotensky test negativny tak na tu krv ani ist nepotrebujes pretoze to znamena ,ze si po IUI neotehotnela, to len vysvetlenie k tvojej otazke, ze preco by mal byt test negativny...moze a nemusi byt negativny. Drzim palce

anazuz20
autor
28. jún 2023

@elli333 aha takto Ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre