IUI február 2020 v GYN FIVU BA.

zuzka194
31. dec 2019

Ahojte, chystá sa niektorá z Vás na iui do gyn fivu v BA januar/ február? Mňa to čaká po prvý x.

giuli
31. dec 2019

Nas tiez asi februsr...no NR

zuzka194
autor
31. dec 2019

@giuli tiež prvý raz? Alebo máš už skúsenosť? Ja sa toho obávam. Keď som si čítala o clostyle... Mám pred tým liekom rešpekt, Ale to je moja jediná šanca.

giuli
31. dec 2019

@zuzka194 prvy raz ...no uz som brala clostil....2x..vzdy pred mojimi tehotenstvami...21r.dcera,10r.syn....teraz uz mam viac rokov ,otehotnela som toto leto pritodzene...no tehu skoncilo MA v 8tt....s partnerom sme sa dohodli skusit pomovou IUI..kvoli veku.....da sa clostil zvladnut...trosku zneny nalad a vaha bola zmena u mna

zuzka194
autor
31. dec 2019

@giuli ja mam 5 ročného syna (prirodzene) šťastie 🙏🏻 ale mam anavulacne cykly. A budem mat zmeny nálad a zmenu váhy aj po brati clostylu len od 5dc do 9dc. v mesiaci? To nastane tak rýchlo? 😃

giuli
31. dec 2019

@zuzka194 ja som brala 3-7dc...a veru som mala,aj ovulacia bola omnoho bolestivejsia....teraz som zvedava ,co mi nasadia...

zuzka194
autor
31. dec 2019

@giuli tak ja som nikdy nepocítila kedy mi nastala ovu. Ale ďakujem za info. Budem držať palce, aby sa Vám to podarilo ☺️ a Šťastný nový rok prajem 🎉🎊🥂

giuli
1. jan 2020

@zuzka194 dakujem ,drzim palce aj ja Vam...Krasny a uspesny tok 2020🎉🎉

barbora8091
5. jan 2020

Ahojte 🙂 aj my sme mali podstúpiť IVF,ale nakoľko som ostala tehotná normálne,tak mi zostali lieky. Celé balenia ,nepoužité,ani neotvorené. Doplácala som nejakých 239eur. Neviete či mi v lekarni vrátia peniaze? Prípadne by som posunula niekomu komu sa este zijdu lacnejšie ...

brandelina
26. jan 2020

@zuzka194 Ahoj, Zuzka, ano, idem aj ja. Uz stimulujem. Kedy ti to vychadza?

zuzka194
autor
26. jan 2020

@brandelina ahoj, ja len v utorok idem na vyvolávačku ☺️ a k akému Dr. chodíš? Ja chodím k Dr. Harbulakovi

brandelina
30. jan 2020

@zuzka194 My tam ideme po prvykrat, ja som sla cez svojho gynekologa vo Zvolene a v karte mam napisanu p. MUDr. Behunovu.

zuzka194
autor
5. feb 2020

@brandelina ahoj, ako si dopadla po clostile? Na ktorý DC si mala ovulku a nejaké vedľajšie účinky po tabletkách?

brandelina
14. jún 2020

@zuzka194 ahoj😊dlho som tu nebola. Ako si natom?

zuzka194
autor
17. jún 2020

@brandelina ahoj, 1. iui nevyšla, druhý pokus oiui neúspešne, nakoľko nenarastol folikul a teraz stimulujem a zajtra idem na folikulometriu. Tak uvidíme. A ty si ako na tom?

brandelina
17. jún 2020

@zuzka194 Ahojky, tak to ma mrzí, ja som už momentálne po KET, troška sa nám to predĺžilo, covid. Nevadí, vklad 1embryo hatch blastocyst, zajtra kontrola. Ale tak neviem. 9den som robila test a bol biely😏

zuzka194
autor
18. jún 2020

@brandelina 9. Deň nie je ešte skoro? Nezúfaj, zreba myslieť pozitívne. Veľa šťastia 🍀 posielam. ☺️ Ja beriem už len to pozitívne, že mám dominantné folikuly 19 a 20 mm na 11dc 🤩

brandelina
18. jún 2020

@zuzka194 Super, krasne a ides uz podstupit ivf, nie iui, vsak? A dakujem, uvidime. A do ktoreho centra chodis? A kolko mas vajicok celkovo?

zuzka194
autor
18. jún 2020

@brandelina nie, my ideme len na druhé iui. O ivf zatiaľ nieje reč... Do BA chodím

zadana19
11. júl 2020

Ahojte baby...aj my ideme do toho uz beriem lieky a od 6dna budu injekcie..Chodime k Dr.Harbulak NR ale ako tak citam ja vobec neviem ci budeme mat ifv alebo iui...ale asi to druhe..nakolko moj ma zly spermiogram...nasi znamy boli v ba v iscare a vyslo ich to cele 800€ a na prvy krat sa podarilo.my sme este len na zaciatku a uz nas to stalo 1190€ a uz skm bola informovana o dalsom poplatku pri prvej konrole...tak ja aspkn dufam,ze sa to podari na prvy krat

kathleenw4
30. aug 2020

Ahojky, tak aj ja mam jeden pokus za sebou a bohužiaľ neúspešne. Je tu niekto kto chodí do MT do iscaru?

hafanana25
2. mar 2021

Ahojte, chystá sa teraz niekto na IUI v BA?

blue24
1. apr 2021

@hafanana25 ahoj, my sa s partnerom chystame. Dnes mi to bolo lekarkou odporucene. Uvazujem ci ist do Iscaru alebo Gyn fiv. Mas kladne recenzie? Vies zhruba cenu?

hafanana25
1. apr 2021

@blue24 ahoj,my chodíme do GYN FIVu a ja zatiaľ nemôžem povedať nič zle, som spokojná. Práve teraz v sobotu ideme na druhu IUI. A čo sa týka ceny IUI stojí 150€+ niečo málo cez 40€ (ovitrelle a progesterón). Ako naozaj som tam spokojná a to sme tam boli niekoľkokrát. A čo sa týka konzultácii, tak vždy všetko pekne dr.vysvetli, nie je to proste,že šup šup a dovidenia. Ale tak vieš, ako vo všetkom: 100 ľudí 100 chuti 😀😀

blue24
2. máj 2021

@hafanana25 dakujem za Tvoju spravu. My sa chystame tak o 2 tyzdne. Partner ide na kontrolny spermiogram a potom na konzultaciu ohladom IUI( pravdepodobne) tiez chcem skusit gynfiv. No budem musiet asi absolvovovat hyfosy. Ako dopadlo vase iui? Mozem blahozelat? 🙂

hafanana25
3. máj 2021

@blue24 Tak držím palce...Žiaľ nevyšlo nám ani druhé, dnes som 2 deň po IUI (zase raz), tak uvidíme ako dopadne 3 pokus.Este dlhé 2 týždne pred nami 😀❤️✊

majalo
3. jún 2021

Zdravím. Môžem sa opýtať na ktorý deň ciklu vám robili iui. Mám 2 pokus za sebou. A nič. Či mám správne načasovanie?

hafanana25
4. jún 2021

@blue24 Ahoj, tak ako pokračujete??? 😀🙂

hafanana25
4. jún 2021

@majalo Ahoj, každá to má rôzne...bola som 3 cykly po sebe ,prvá bola 17dc, druhá 14dc, tretia 13dc.Prve dve úplne bez úspechu a tretia biochemické.... 🤷🤷🤷

blue24
4. jún 2021

@hafanana25 ahoj, zatial nijako nakolko musim doliecit zapal mocovych ciest. Snad uz tento mesiac sa nam to podari spiskat 🥰 a vy?

majalo
4. jún 2021

@hafanana25 Ďakujem. Ja som bola obe na 14dc ale mám pocit že to bolo skoro.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre