IUI a duch na teste

10. apr 2021

Ahojte. Som 6 dní po IUI a 7 dní po pichnuti Ovitrelle. Dnes na obed na teste slabý duch, viditeľný len okom, neide to odfotiť. Nemáte skúsenosť? Sú to ešte pozostatky z Ovitrelle alebo je to možné tehotenstvo? Ďakujem za odpoveď 😊

monika_k
10. apr 2021

jasne, ze je to Ovitrell... testuje sa 14 dni po IUI

zojanka
10. apr 2021

To bude ovitrelle. 5-6 deň len embryo doputuje do maternice a len sa začne uhniezďovať 🙂

cookie29
10. apr 2021

Jasne že ovitrelle...

miirka123
10. apr 2021

Tiež si myslím že ovotrelle ja som mala ducha na 9den a na 12 už vôbec nič 14ty deň krv negatívna.

148terka148
10. apr 2021

@miirka suhlasim aj prve pouzitie s ovitrelle sa tesila ale normalne to dva dni zmizlo pred. Drzalo sa to asi 14dni pisala lekarovi a povedal ze to klesne. Ja som to zobrla vtedy srandovne,ze nechcela som byt tehotna iba mat 2ciarky na teste😀

hafanana25
11. apr 2021

Tak odpoveď si už dostala,tak už sa nebudem opakovať 😀😀😀. Ja som dnes 8 deň po druhej IUI. Po prvej neúspešnej IUI som si povedala,že ani testovať nebudem. Kam chodíš na kliniku?

hafanana25
11. apr 2021

@miirka123
@148terka148
Čaute baby, vidím že s te z Ba, mali ste iui úspešne už ? Alebo ako ste na tom teraz?Boli ste,idete?

miirka123
12. apr 2021

@hafanana25 ja som mala 3 neúspešne iui potom sme šli na ivf a to na druhý pokus vyšlo teraz som 11tt a môj najlepsi kamoš je záchod 😀 ale tešíme sa že to konečne vyšlo 🍀

hafanana25
12. apr 2021

@miirka123 no tak tiež to nebolo také jednoduché, ale treba veriť, moc gratulujem 😊😊😊. A na ktorú kliniku chodíte??? Aj máte nejaký problém alebo sa "len" nedarilo?

miirka123
12. apr 2021

@hafanana25 my sme boli v repromedice a problém bol pco :/

hafanana25
12. apr 2021

@miirka123 Tak teraz už len prísť do šťastného konca, držím palce ✊✊ 😊😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre