IUI 2023

veeev
28. okt 2023

IUI 2023 chystá sa niekto na iui alebo je už po

Ahojte, chystáte sa niekto na iui alebo ma už po tom .? 🙂 ako sa cítite ak máte po? Alebo pred tým 🙂

anazuz20
28. okt 2023

@veeev ahoj ja mám že sebou IUI 🙂 bola som v októbri 13.9 ,verila som že to vyjde ale žiaľ Bohu to nevyšlo :( cítila som sa dosť blbo lebo dosť ma bolel kŕčok a tlaky som mala pri zákroku

veeev
autor
28. okt 2023

@anazuz20 ahoooj a chystáš sa aj na ďalšie .? Ja som bola teraz na druhom prvé nevyšlo 🙄

veeev
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veeev
autor
28. okt 2023

@anazuz20 Moje prvé v pohode a teraz som mala tiež také tlaky 🙈 aj si sa testovala .? To bolo tvoje prvé iui .? 🙂

anazuz20
28. okt 2023

@veeev nie nechystám sa už na ďalšie, bolo nám odporučené IVF ,dali sme si žiadosť od nového roka 🙂

anazuz20
28. okt 2023

@veeev áno testovala som bola aj čiarka ale nakoniec nič z toho

anazuz20
28. okt 2023

@veeev moje testy

veeev
autor
29. okt 2023

@anazuz20 fuuu no ja som chcela testovať, len to čakanie 🙈 na kolkaty deň si sa testovala 🙈

anazuz20
29. okt 2023

@veeev od 18.9 som začala testovať a spravila som test na 14den od vkladu a negatívny

veeev
autor
29. okt 2023

@anazuz20 no veď to čakanie 🙈🙈 rozmýšľam že utorok alebo stredu skúsim .. v septebri som sa testovala utorok a negatív a v piatok krv a negatív .. tak teraz som po druhom pokuse .. veru čakanie najhoršie 🙈🙈😃

anazuz20
29. okt 2023

@veeev poznám ten pocit a tá nedočkavosť je ešte horšie ,držím Ti palce aby Ti to vyšlo ❤️

veeev
autor
29. okt 2023

@anazuz20 ďakujem ❣️ no uvidíme 🙈 urobím cez týždeň jeden test a počkám na krv potom 🙈😃 a kedy sa chystáte na ivf .? 🙂

anazuz20
29. okt 2023

@veeev vieš čo zatiaľ máme žiadosť od nového roka ale dakedy v januári by sme chceli skúsiť 🙂

veeev
autor
29. okt 2023

@anazuz20 no super, uvidíš to určite vide ❣️ budem držať palce 🙂🙂

anazuz20
29. okt 2023

@veeev Ďakujeme veľmi pekne ❤️

lenkak89
7. feb 2024

Ahojte,ja som bola na IUI teraz v januári. A vyšlo nám to🙏Stále tomu neverím, že skoro po dvoch rokoch sa nám to podarilo na prvý krát. Na 14 deň som bola na odber krvi na hcg a bolo pozitívne🙏 Teraz pôjdem za tri týždne na ultrazvuk do CAR.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre