IUI

smaragdzeleny
15. aug 2018

Ahojte snažilky. Chcem sa opýtať na názor a skúsenosti. Dňa 8.8. Som bola v centre na 1. pokus IUI. Na kontrolný odber krvi mam ísť až 23.8, len som chcela vedieť ci a podľa akých náznakov a pocitov viem vedieť skôr, či sa "to podarilo" . Na internete sm čítala rôzne názory, niektoré píšu ze to vedeli od 1.dna, iné v 7tt... My sa snažíme s priateľom už 5 rokov, a stále nič. Prosím dajte vedieť len tie, ktoré ste po IUI, resp. Brali ste nejakú hormonálnu stimuláciu kvôli ovulácii. Dakujem

misik14
15. aug 2018

pozri tie témy, hlavne druhú .. tam to "žije", alebo mi napíš, my sme po iui 🙂

smaragdzeleny
autor
16. aug 2018

@misik14 ahoj. Ďakujem za reakciu. Tie linky sm pozerala. Len skoro všetci tam píšu ze to cítili hneď. Ešte aj to ako vajíčko putuje po vajíčkovode... Ja nemám nejaké zvláštne pocity. Včera ma trosku bolel ale iba ako keby vajecniku, nie v maternici. Trvalo to asi tak 4 minúty. Dnes je to 8 deň. Neviem ci sa to u hniezdovanie odohráva v noci alebo cez deň. Ja mam pocit ze v noci spím tak tvrdo, že neviem či by sm to cítila. Mala by sm byť v kľude, ale stále na to myslím... Ťažko sa mi dá odreagovať. Predsa je to už 5rokov co sa snažíme.. Niekedy mám pocit že už z toho. Neustáleho myslenia sm v strese, a ze mam kŕče v bruchu z toho, či sa to podarí...😢😢😢

misik14
16. aug 2018

@smaragdzeleny ja som necítila nič , skôr každý deň som mala pocit ako keby každu chvíľu mám dostať menzes

kecalkova
22. aug 2018

Ahojte žienky, ja som bola včera na IUI...tak uvidíme. ...
@misik14 tebe sa podarilo IUI?

misik14
23. aug 2018

@kecalkova ano, na 1. krat

kecalkova
23. aug 2018

@misik14 Blahoželáme 😍

misik14
23. aug 2018

@kecalkova dakujeme 🙂 sme ani necakali, uz ma chytali depky, ze 2,3 pokus, potom ivf drahe a co ak nic aj tak... a hned na prvu supu 🙂

kecalkova
23. aug 2018

@misik14 Počuj, je normálne mať ružovú krv s hlienom? Nie tak ako pri menštruácii.

misik14
23. aug 2018

@kecalkova v den ocakavanej menstruacie som mala tak, asi to bolo uhniezdovanie

kecalkova
23. aug 2018

@misik14 Tak ja som deň po IUI, ráno ma pichalo vľavo, kde som mala ten folikul, mala som trošku ružovú krv s hlienom... tak uvidíme... pre istotu som sa dala na PN, lebo veľa dvíham, tlačím a celý čas stojím v práci, takže neriskujem.

jana171218
12. sep 2018

@kecalkova den po iui som mala aj ja krv s hlienom. To je asi hned po zakroku krv, ked sa to hoji. Vyslo IUI?

jana171218
12. sep 2018

@smaragdzeleny podarilo sa iui?

kecalkova
12. sep 2018

@jana171218 Ahoj, bohužiaľ nie... teraz mám svoje dni... zajtra volám do care a ideme ešte raz... V októbri mám narodky, takže nič si neprosím, len tie dve čiaročky a dobré správy... tak uvidíme...

smaragdzeleny
autor
12. sep 2018

Ahojte žienky. Ani nám sa to nepodarilo na prvýkrát. Ale ďalší mesiac sme išli znova a teraz čakáme... Kým prejdu 2 týždne... Ale snažíme sa byť v pohode. Po prvom pokuse som stále nervovala, myslela sm nato... A veľmi som sa pozorovala. Teraz sa snažím ne stresovať sa z výsledku. Chodíme s manželom na výlety, vymýšľame si aktivity. Tak držím palce aj vám všetkým čo ste čakatelky...

kathhii
14. sep 2018

Baby, zostali mi nejaké lieky na IUI, čo mám s nimi robiť? nechcete niektorá?
Ja ich už nepotrebujem...Možem ich darovať.

smaragdzeleny
autor
14. sep 2018

@kathhii ahojky. Aké lieky ti ostali? Mne by sa zišli progesterone ladypharma ak máš.

kathhii
15. sep 2018

Idem pozrieť.

amalia8
6. okt 2018

@smaragdzeleny ahoj, ako dopadlo tvoje druhe IUI? Ja som po prvom IUI, a tato skupinka ma zaujala.

butterfly333
29. okt 2018

Ahojte je tu ešte niekto kto je čerstvo po iui? Ja som bola dnes na mojom prvom iui.

smaragdzeleny
autor
29. okt 2018

@amalia8. Bohužiaľ ani druhé IUI nebolo úspešne. Najviac ma trápi že nevieme prečo. Keby sa to tak dalo zistiť. Robila sm všetko čo povedali v centre. Nestresovala sm sa. Aj tak nič. A do toho manžel odchádzal na pracovnu cestu tak sme na tretie zatiaľ nešli. Pôjdeme až v novembri. No ale dnes mi kolegyňa povedala ze je tehotná, tak také zmiešané pocity... Sak to snažilky poznajú... Prajem jej to veľmi, viem ze sa snažili, ale viac sa dostávam do depky kvôli svojmu bezradnemu stavu... Lebo vidím ze okolo sa iným darí a my stále na mŕtvom bode.....

bb1bb
21. dec 2018

Ahojte dievčatá. Dnes som 8 dni po iui. Robila som si 2 testy. Modrý je 7 dní po iui a pregnyle, čomu rozumiem, prečo je slabo pozitívny. Woman secret je robený dnes poobede (8dní po iui)a je oveľa silnejší. Čakala som, že po pregnyle bude klesať, a zase na tehotenstvo je to dosť silné. Máte s tým niektorá skúsenosť? Plus ma už asi 4 dni mierne pobolieva podbruško. Ďakujem za odpoveď. 😊

bb1bb
21. dec 2018

Plus foto

monka3211
24. dec 2018

Ahojte baby, 18.12. som bola na IUI a už som nevydržala a dnes po 7 dňoch som si urobila test. Nič. Úplne čistý. Myslite si že ešte je priskoro? Ďakujem

bb1bb
24. dec 2018

@monka3211 Určite je ešte skoro, nie je to ešte vôbec stratené. Aspoň vieš, keď bude čiarka, že to je už tehotenstvo. 🙂 Ja som 11.deň po IUI a ešte stále mám na teste jemnú čiarku. Tak neviem, či je to tehotenstvo alebo ešte Pregnyl. Minulý mesiac mi test od Pregnylu pekne slabol a teraz sa drží rovnaká čiarka už asi tri dni.

monka3211
25. dec 2018

@bb1bb ja verím že to bude radostná správa, doprajem ti to. U mna uvidíme, verím že to dobre dopadne.

bb1bb
25. dec 2018

@monka3211 držím palce takisto a ďakujem 😊

bb1bb
25. dec 2018

U mňa 12 dní po Pregnyle. Čo myslíte?

bb1bb
25. dec 2018

Naživo vidieť ešte lepšie.

bb1bb
25. dec 2018

A zdá sa mi trošičku silnejší ako včera.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre