Iscare Martin - darcovské vajíčka

grencikova84
6. dec 2022

Ahojte, má niektorá skúsenosť s IFV s darcovskými vajíčkami? Ja idem prvý krát teraz v decembri. Zaujímajú ma vaše skúsenosti a či to niektorej z vás vyšlo na prvý krát? Ďakujem

kellypiu
6. dec 2022

ahoj, sice nemam skusenost s darcovskymi vajickami, ale s klinikou mam a chcem ti povedat, ze ti velmi drzim palce aby to vyslo, na tejto klinike su odbornici, vedia, co robia, sama som sa o tom presvedcila kedze vdaka nim mame Tomaska 🙂

grencikova84
autor
6. dec 2022

@kellypiu to veľmi rada počujem a teší ma že ti vyšlo. Koľko pokusov ste absolvovali kým sa to podarilo?

dominikahr
6. dec 2022

@grencikova84 ja mam skúsenosť. Mame darované mali sme krásnych 9 embryí. Prvý vklad sa podaril no nedopadlo to dobre. 😢 No bojujeme ďalej. Ja som veľmi spokojná s pristupom aj celkovo s klinikou. Najviac s Dr Sakalom 😊

grencikova84
autor
6. dec 2022

@dominikahr ahoj aj my chodíme k doktorovi Sakalovi. Je mi ľúto že vám prvý vklad nevyšiel ale nič neni stratené treba skúšať ďalej a raz sa to podarí. Ako si zistila že sa to podarilo? Ja idem na prvý transfer teraz pred vianocami.

zuzzi18
7. dec 2022

@grencikova84 Nam to vyšlo v Iscare Ba s DV az na piaty krat, posledne šieste embryo, uz som neverila ze sa to podarí a teraz mi maly čert spi v postieľke po prebdenej noci. Držím palce, ja som mala strašne vela zdravotných komplikácií niektorych az zabranaujucim otehotnieť a podarilo sa to. Musi sa to teda podariť každému. Len niekto ma dlhšiu cestu ale na konci bude vytúžené dieťatko, uvidíte!

dominikahr
7. dec 2022

@zuzzi18 a ake si mala zdravotné problémy prosím ta? Mna caka už 4 vkald s DV ako som pislaa vyššie prvý sa podaril no nedopaldo to dobre. Dáš nič nakoniec zistili saktoslapynx išli oba vajcovody von. A ani po odstráneni vajcovodou sa vklad nepodaril.🤷‍♀️😢

janulka2805
8. dec 2022

@grencikova84 Ahoj.Ja nemám síce skúsenosti,ale mám skúsenosť s Iscare a môžem povedať,že obrovská spokojnosť,takže určite všetko dobre dopadne .🙏 Vďaka nim a vďaka MUDr.Sakalovi mám doma dvojičky .🥰

zuzzi18
9. dec 2022

@dominikahr Endometrióza v prvom rade, nízke AMH, endokrinologicky problem, hematologicky a aj na reprodukcnej imunologii. Vsade mi nieco zistili a uz tu v perinke leží moj syn. V podstate dodnes tomu neverím ze sa to podarilo.

kellypiu
9. dec 2022

@grencikova84 druhykrat bol uspesny, akoze ked to nevyslo na prvy som bola taka, ze ci sa aj podari, ale teda kazde telo je ine a u kazdeho to proste je aj inak, ale mne sa pacilo na klinike, ze bolo citit uz na tom pristupe, ze ano chcu nam pomoct aby sme mali vlastneho drobca 🙂

clodika22
11. dec 2022

@zuzzi18 to si mala toho viac než dosť, nič príjemné, ale super, že sa podarilo, ozaj to máš teda doma veľký pokladík 🙂

aliii3
12. dec 2022

@clodika22 dnes je tých problémov veľmi veľa, ktoré dokážu otehotnenie skomplikovať a z veľkej miery mám pocit, že to robí všetko toto ako žijeme, že sa neustále naháňame za niečím, že proste si neužívame život plnými dúškami. Ale sa stále ponáhľame :/

mitkab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aliii3
12. dec 2022

@mitkab no uvidíš ako to dopadne, ale budem myslieť na teba aby sa podarilo, už hádam do tretice to vyjde. Držím palčeky!

grencikova84
autor
13. dec 2022

@mitkab budem držať palce nech sa to tentokrát podarí určite daj vedieť. Ja som mala kontrolu v pondelok a v nedeľu by mal byť transfer. Aj si berieš na pár dní po transfere dovolenku z práce alebo normálne fungujes?

mitkab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mitkab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joannita
13. dec 2022

@grencikova84 mam asi 8 vkladov s darovanymi vajickami, z toho 3x tehotenstvo. Zial aj 3x abort 9tt a 11tt.

grencikova84
autor
13. dec 2022

@joannita to mi je ľúto viem si predstaviť aké náročné to je na psychiku. Neskúšali ste cez vyšetrenia nájsť problém?

grencikova84
autor
13. dec 2022

@mitkab ďakujem krásne

joannita
13. dec 2022

@grencikova84 dakujem, uz je to za mnou 🙂
Teraz tu behaju okolo mna moje 2 adoptovane deti 🙂
Ja som chodila aj na repr. Imuno, hamatologiu, brala som kortikoidy, pichala si fraxik, vsetko bolo "zabezpecene" a aj tak to nevyslo.....
Ja osobne uz na reprodikcnu imunologiu neverim, vela som si o tom studovala a myslim ze je to len dobry biznis.
Drzim ti palce aby to vyslo 🙏

kellypiu
4. jan 2023

@mitkab ako dopadla u teba ta kontrola?

mitkab
5. jan 2023

@kellypiu je to na dlho píšem správu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre