Iscare Bratislava - striedanie lekárov

25. okt 2021

Ahojte kocky, poradte pls ako to byva v tomto CAR?
Boli sme na 1.konzultacii v Iscare BA, zobrali nam krv, lekarka povedala, ze ked dostanem MS mam sa hned objednat na 10-12 DC na folikukometriu, dnes som volala na recepcii, ze tato pani doktorka nema ziadne terminy (ma az po mojej ovulacii). My chceme skusit IUI... Prosim vas to je bezny postup v CAR, ze mi dali termin k inej doktorke? Nemam sa na koho ani obratit aby vedeli ze mame zaujem o IUI v tomto cykle... tak som si ani termin nedala zatial. Dakujem za info

luccija
25. okt 2021

Ale veď to neurcujes ty, že v tomto cykle budes mať IUI🙂chcú, aby si prišla na folikulometriu a potom sa dohodnete čo dalej možno Ti dajú nejaké lieky, injekcie...áno chodí sa k rôznym lekárom.

autor
25. okt 2021

@luccija dakujem 🙂

hederamonstera
25. okt 2021

Ano, aj u mna sa striedali. Na konci som chodila uz len k jednej, ale ci to nebola len nahoda, lebo tam bola len pondelok a piatok. A urcite nepremhraj mesiacclen kvoli inemu lekarovi

len_nig
25. okt 2021

Áno aj ja som bola v podstate každý raz u inej, lebo väčšinou keď som potrebovala ísť nemal ten daný lekár voľné.
Bolo mi to také divné že ma ten lekár nikdy "nepoznal" ale koniec koncov som spokojná, lebo sa nám podarilo bez IUI len vďaka stimulácii liekmi a Ovitrelle😊

natasagregorova
25. okt 2021

Kludne tam zajtra rano volaj a povedz im ze potrebujes termin a ked tvoja lekarka nema tak daju k inej lekarke 🙂

autor
25. okt 2021

@hederamonstera
@len_nig
@natasagregorova dakujem babule 🙂 uz mam termin, hned som tam aj zavolala; nevedela som, ideme prvykrat, tak ma to trosku zmiatlo, ste zlate. Ja ovu mam, tak uz som sa aj dohodla; ze ak bude folik, tak mi spravia iui tento cyklus, drzte palce prosim. 2 roky snazenia.

natasagregorova
25. okt 2021

Drzim palce , bude dobre🙏 ktorú doktorku máš?

autor
25. okt 2021

@natasagregorova Mudr. Grossovu. Znama k nej chodi, tak mi ju odporucila a mam vnutorny pocit, ze jej doverujem 🙂

len_nig
25. okt 2021

Držím palce 🍀🍀🍀 mysli pozitívne

hederamonstera
25. okt 2021

Drziiim, nam tam vyslo IUI tiez 😊

autor
25. okt 2021

@len_nig
@hederamonstera ah, neviem sa dockat, dnes som 3 dc 😄 uzivali ste nejake doplnky, nieco specialne robili pred iui? 🙂 nemyslim lieky.

len_nig
25. okt 2021

Úprimne nič, my sme tomu neverili že by to mohlo vyjsť 😂 úplne sme do toho išli len kvôli tomu, že keby nám nevyjde 2x IUI tak nám poisťovňa preplatí IVF 😊
Snažili sme sa takmer 3 roky. A nakoniec pred IUI mi doktorka povedala, že aj tak mi nedorastol dostatočne folikul že nič z toho ten mesiac tak ja nešťastná 😂 ale povedala že keď už som sa pchala liekmi, nech si pichnem Ovitrelle o 2 dní a nech skúsime prirodzene doma. No a vyšlo to som v 30 týždni práve 😊

natasagregorova
25. okt 2021

Ano ona je naozaj najlepšia lekárka , profesionalka.

autor
25. okt 2021

@len_nig velka gratulacia, ako sa hovori, ked to necakas (co verim; ze ste necakali), tak to vyjde 🙂 inak ma napadlo ked idem 12 DC k nej, a vyjde ovula cca na 14-15 dc, tak nemame mat ziaden styk? Dovtedy? Aby boli nejake spermie? Teraz ide partner na spermiogram tento tyzden ze ci sa zlepsil ci nie. Predtym mal menej spermi a morfllogiu 1% :( aby sme zvysili sance netusim ako mat styk dovtedy.

autor
25. okt 2021

@natasagregorova super; to rada pocujem, ze sme v dobrych rukach :(

len_nig
25. okt 2021

Áno my sme čakali, resp snažili sme sa aby mal aspoň 3 dňove 😁

autor
25. okt 2021

@len_nig to by som aj ja tak chcela, len ja netusim kedy mi povedia; ze ideme na iui, ked ovu moze byt medzi 13 a 15 dnom. Ze kedy dame predtym, to bude vypoctov 😃

zuzzi18
25. okt 2021

Ja chodím iba k Dr. Grossovej a keď náhodou nemá termín, tak jej napíšem mail a vždy mi nejaký u seba nájde. Nechodím nikdy k nikomu inému, akurát zajtra mam KET a ten mi neurobí o alebo v utorky tam nie je ale to už neovplyvním. Dnes som s nou ale ešte pred vkladom volala. Je to najlepšia lekárka, s akou som mala tu cest!

butterfly333
27. okt 2021

Tiež idem prvý krát ku Grossovej tiež som na ňu počula len dobré inak aj dr Rybanska je v pohode bola som u nej robila mi hysteroskopiu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre