Inseminácia

jasminavanesa2022
24. aug 2023

Ahojte, už vyše dva roky sa snažíme o bábo a sa nám nedarí, a včera som bola na inseminaciu, a včera som mala ružový výtok, aj dnes ráno a už poobede nič. A teraz mam miernu bolesť v ľavej strane podbruška. Čo to môže znamenať, prosím poradíte mi?

stellarstar
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 nič, po inseminacii čakajú spermie na vajíčko aby mohli oplodniť to samozrejme potrvá pár dní, potom sa oplodnene vajíčko začne deliť a ca na 4 - 5 d od oplodnenia nie od inseminacie začne uhniezdovat...

jasminavanesa2022
autor
24. aug 2023

A je tam šanca, ze môžem otehotnieť?

simik22
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 to čo za otázka? Však preto si na iui išla, že tam sanca je.

dadis
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 Ja som otehotnela na 3.pokus IUI, takze ano, ista sanca tu je

luccija
24. aug 2023

Šanca je vždy....ale pri IUI buď 15, alebo 25% niekde som to čítala ja by som išla do IVF

jasminavanesa2022
autor
24. aug 2023

@simik22 ja sa len pýtam 😊 lebo prvý krát som na to teraz bola

zdenka91
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 je to bežný jav, predsa doktor vykonal nejaký zákrok do tela, aj mňa pobolievalo v podbrušku
Držím palce

camelie12
24. aug 2023

@jasminavanesa2022, mne sa podarilo otehotniet na prvykrat pomocou inseminacie 🙂
Takze sancu mate urcite. Aj ked dost zalezi aj od problemu resp. problemov a aj dusevna vyrovnanost k tomu dopomaha.

Drzim Vam palce! 😍

P. S. Ale ak by to aj nahodou nevyslo na prvykrat, tak skuste aj dalsie razy alebo potom IVF.

jasminavanesa2022
autor
24. aug 2023

@zdenka91 a podarilo sa? Otehotnieli ste ?

jasminavanesa2022
autor
24. aug 2023

@camelie12 u mňa problém žiadny. Manžel man malo spermií, respektíve spomalené spermie. Bral vitaminy a kyselinu listovú.

camelie12
24. aug 2023

@jasminavanesa2022, ja som mala nepravidelny dlhy cyklus bez ovulacie. Manzel bol ok. A v CAR-e vam odporucili IUI ci skor IVF?

zdenka91
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 áno, teraz už čakám druhé babatko vďaka inseminacii 😊

janulka2805
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 Určite sa to dá 🙂 U mňa bola úspešná hneď prvá Inseminacia, a mam z toho dvojičky 😊😊 Držím palce ✊️✊️

jasminavanesa2022
autor
24. aug 2023

@zdenka91 a tiež ste mali bolesti v podbrušku na druhý deň a ružový výtok?

zdenka91
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 výtok asi nie pri každej, ale bolesti v podbrušku áno pár dní bez ohľadu na to ci bola alebo nebola úspešná

jasminavanesa2022
autor
24. aug 2023

@zdenka91 aha, lebo ja som mala včera a dneska do obeda ružový výtok a potom už nič, len bolesť v podbrušku a doteraz ešte mam. Volala som ráno gynekológovi povedal mi, že sa nemám báť, že to je tak, že to je OK.

monymony1
24. aug 2023

@jasminavanesa2022 moja prva a jedina inseminacia ma dnes skoro 6 rokov😀🩷

monymony1
25. aug 2023

@jasminavanesa2022 mala som bolesti v podbrusku smor ako keby vajecnik potom ked mala prist ms presne pocit ako ked ma prist brucho taky tlak. Pri synovi som otehotnela normalne ale tam som mala v case ked som mala dostat ms trosku krvy den ruzovy vytok a potom nic. Bolesti brucha stale ako pri ms

jasminavanesa2022
autor
25. aug 2023

@monymony1 aj mňa tak boli v ľavej časti vaječníka, dnes som mala na gaťkach aj biely výtok čo to môže byť???
Ja sa už bojím všetkého, lebo už veľmi túžime po babätku a sa nám nedarí 🥹 už nechcem byť sklamaná, vždy keď si myslím, že už konečne budem tehotná vždy sa to nevydarí 😓🥹

dadis
25. aug 2023

@jasminavanesa2022 Neries to velmi. Psychika je vsemocna, stres a pozorovanie celej veci nepomahaju. Viem, ze tazko sa v tej situaciidrzi odstup, sama som to tak mala. Mne sa podarilo otehotniet po 3 rokoch, ked som uz stratila nadej, ze to vyjde..a vecer pred odberom krvi som sa na firemnom vecierku pekne pripila, ved "aj tak to nevyslo"😅 a syn ma uz 16 a vsetko je ok..pokojne si naplanuj nieco, co ti myslienky presunie inde.. a inak druhe dieta sme pocali ani neviem ako a kedy 😆😆😆

monymony1
25. aug 2023

@jasminavanesa2022 ved vytok je normalne pocas celej doby cyklu ak ta nic nepali nezapacha je to ok. Skus sa uvolnit musis proste len cakat🌸

jasminavanesa2022
autor
25. aug 2023

Ďakujem za krásne odpovede každej 🩷 Nebudem na to myslieť, lebo myšlienky a stres to je najhoršie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre