Ideme na umelé oplodnenie a bojím sa

barbie5518
10. jan 2022

Ahojte,teraz chystáme na umelé oplodnenie, v štvrtok máme termín na konzultáciu strašne sa bojím čítala som že doma musím pychat injekcie do brucha ,ma niekto skúsenosti ? Ako to budu riešiť ideme na konzultáciu a potom ? Ďakujem

pribinak
10. jan 2022

@barbie5518 pichat a nie pychat. A si predstav, že na konci toho celého je ešte aj pôrod. Vtedy to pichanie do brucha bude prechdzka ružovou záhradou
Držím palce aby to malo šťastný koniec v podobe bábätka

zlostitko
10. jan 2022

@barbie5518 zisiel by sa aj vhodnejsi nazov tejto diskusie

barbie5518
autor
10. jan 2022

@pribinak ďakujem 🤗

barbie5518
autor
10. jan 2022

@zlostitko nemusíte komentovať keď neviete pomôcť ďakujem

petamich
10. jan 2022

pichla som si pocas tehotenstva a 600-nedelia odhadom 250-300 injekcii to este len bola sranda - myslim, ze mat dieta ak ho clovek chce je celkom dobra motivacia na to, aby si tych pat injekcii (alebo jednu) zvladla, drzim paste 🤷‍♀️

barbie5518
autor
10. jan 2022

@petamich máte pravdu😊 dúfam že všetko bude v poriadku a možno nebude treba nič brat uvidíme ďakujem🍀

petamich
10. jan 2022

@barbie5518 hlavne nech to dobre dopadne a na konci tej cesty bude drobec v naruci 🙏🏻🍀 drzim paste!

misina36
10. jan 2022

Mame za sebou 2 cykli umeleho oplodnenia a ver mi ze tie injekcie su nic oproti tym sklamaniam ked vidis negativny tehu test….. injekcie skoro vobec necitis a rychlo si zvyknes. Ak by si sa predsa len bala ihly odporucam si na miesto kam budes pychat prilozit ladovu kocku na 1-2 minuty a ihlu vobec neucitis ak by predsa len posun 2-3 mm vedla. Ked budes pychat clexane to bude trochu stipat takze ho vstrekuj pomaly. No a ak by doslo k tomu ze budes uzivat aj progesteron v striekackach tak sa priprav na to ze si mozno nebudes vediet chvilu aj sadnut. Pycha sa totiz do sedacieho svalu dlhou hrubou ihlou a ostavaju po nom uzliky v svloch ktore treba tvrdo masirovat a nahrievat Vacsina bab uziva progesteron vo forme cipkov ale mne tie injekcie prisli praktickejsie ako 4 x denne v presny cas si pchat dnu nieco co potom cely den vyteka.

ailiba
10. jan 2022

@barbie5518 a čoho sa bojíš? Injekcií, či toho, že nevieš, čo bude? Ja som to absolvovala a nie je to nič strašné, keď vieš, do čoho ideš...

petkasaurus
11. jan 2022

@petamich len na odlahcenie.. Potom este 600 nediel si pichat clexane, nic moc.. Mne hadam bude stacit 6 :D

maryah
11. jan 2022

@barbie5518 ale neboj, nemáš sa čoho báť. Sú tam tie injekcie do brucha, ale iba pod kožu a to je úplne v pohode. Ja som si ich pichala sama…

petamich
11. jan 2022

@petkasaurus 😂😂😂 no veru, to uz by ma ozaj vystrelo!

wusty
16. jan 2022

Ahojte ... mozno to sem nepatri, ale do zajtra mi je strasne dlho cakat na doktora 🙂 ma niekto skusenosti s predoperacnym IVF? Maju mi odobrat krv . Doktor mi povedal ze par dni pred ms tak termin som si dala presne tak ale bohuzial uz teraz zacinam spinit a bojim sa toho ze dany termin tj v utorok uz sa mi riadne spustia... Viete ci to je problem brat krv aj pocas MS alebo musi byt pred MS, aky to ma suvis ? :( dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre