Hyfosy Gynfiv Žilina

7. nov 2020

ahojte potrebovala by som sa spýtať tých ktoré už absolvovali. Mala som spravené stery, po ktorých mi vyšlo že treba niečo preliečiť, s tým že že potom sa mám ozvať pri dalšej menštruácii a objednať sa na hyfosy. Liečba tento mesiac prebehla, objednala som sa a budúci týždeň mám termín na hyfosy. Avšak teraz som si čítala správu od nich aj letáčik a je tam podmienka negatívneho steru, ktorý treba so sebou priniesť. Ja som však len užívala tabletky a hned som sa objednala a klasický ster z preventívky nemám ešte, kedže tam som objednaná až koncom mesiaca. Moja otázka teda znie ak ste aj vy museli preliečiť museli ste naozaj preukázať negatívny výsledok?

simca35
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. nov 2020

@simca35 fakt? to je super lebo ja som úplne teraz na nervy z toho že ma otočia a pošlú domov a zas by sa mi všetko o mesiac posunulo ....a to bolo niekedy teraz? že či sa teda niečo nezmenilo

simca35
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kawasakier6n
8. nov 2020

Ja som to tam absolvovala..tiez mi dali daco na preliecenie a potom som tam prisla na hyfosy..smejem sa ze postupy maju uplne rovnake pri kazdej..mozno tebe pomozu ale z klinik co som absolvovala v ziline su najslabsi

autor
8. nov 2020

@kawasakier6n a kde si spokojnejšia?

kawasakier6n
9. nov 2020

Za mna jednoznacne iscare martin..boli sme aj v helios martine ale velke sklamanie z nich na to ake maju referencie..len stroje na prachy..zeny tam riesia ako na beziacom pase len..v iscare dr.stanislav tomas uzaasny clovek a doktor 🙏🙏 neverila som pokial sme ho nezazili naozaj..aj personal velmi mili a ochotni

autor
9. nov 2020

@kawasakier6n aha ok vdaka za tip 🙂 ..a vám už teda aj pomohli? podarilo sa ak sa smiem spýtať? 🙂

kawasakier6n
9. nov 2020

No ja som prave v stimulacii ale zmenili nam komplet liecbu,lieky,protokol, sposoby vyberu vajok, hlavne pristup je uplne iny ako v heliose ci nam pomozu neviem este poviem ti o 2 tyzdne 😁 v kazdom pripade sa tam dobre citime najlepsie zo vsetkych klinik a neodpisali ma hned ako v heliose..uz len tymto mi pomohli zatial ze nam dali nadej..aj poradili aj vysvetlili co mame robit 😊😊 dufam a verim 🙏🙏

autor
9. nov 2020

@kawasakier6n chápem 🙂 tak držím palce : ..nám zatiaľ povedali v ZA že u nás oboch vyzerá všetko fajn aj čo s hyfosov týka aj spermiogramu a odporučili zatiaľ plánovaný styk a dali mi clostyl plus potom dostanem ešte nejakú injekciu a spravia sono tak som zvedavá pretože už začínam byť z toho dosť zúfalá že všetko vyzerá ok a nejde to už skoro 2 roky.....ale zas ak to vyzerá dobre nechcem to hned siliť a riešiť ivf ak je tu šanca prirodzene ...

kawasakier6n
9. nov 2020

To je vtipne..hyfosy tiez ok aj spermiogram sme mali ok a 4 mesiace nam sledovali v ginfive ZA len sona a planovali styk a nic z toho..doslova mam pocit ze sme tam zabili 4 mesiace..vysledky vsetky ostatne ste mali ok? Ak hej mozno nie je od veci skusit aj inseminaciu..podla mna ak to nejde 2 roky tak nieco isto nieje ok a toto je zbytocna strata casu si myslim..ale sak uz sami uvidite..drzim palce

zadana19
9. nov 2020

Moja skusenost ginfiv nikdy v zivote...a hyfosy tak isto nie skoro som odpadla s tolkej bolesti...ginfiv ti spravi kadeco len aby zarobili to je moj nazor...

autor
10. nov 2020

@kawasakier6n no my sme rok v podstate sa len snažili normálne a potom teda konečne sme sa rozhodli že ideme riešiť tak môj gyndoš mi robil folikulo a manžel išiel na spermiogram ale k urológovi....u mňa vyzeralo všetko dobre ale muž mal zlé výsledky takže začal brať kopu vitamínov a podobne čo sme si naštudovali a po pol roku mal výsledky dobré ...lenže stále nič a do toho ked sme začali riešiť car došla korona tak sme to nachvílu nechali tak...takže my sme vlastne až teraz na jeseň začali chodiť do car ...a výsledky z krvi boli dobré aj ten spermiogram teraz aj hyfosy..povedali že raz skúsime plánovaný a potom už iui...

autor
10. nov 2020

@zadana19 ja som práveže vôbec nemala problém s bolesťou..akože boleli ma tie páky či ako sa to volá čo sa dáva aj pri normálnom gynek vyšetrení ale samotné zavádzanie katetra ani kontrastnej látky som vôbec necítila ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre