Hrčka v prsníku po stimulácii

18. jan 2023

Ahojte. Vo stvrtok som ukoncila stimulaciu Pergoverisom a Decapeptylom, celu stimulaciu ma velmi boleli bradavky, neriesila som, je to vraj normalne. V nedelu som mala odber oocytov. Bradavky ma prestali boliet ale dnes som si v lavom prsniku nahmatala bolestivu hrcku. Mam sa bat alebo je to len "dozvuk" tych hormonov a je to normalne?

kvetinka719
21. jan 2023

Nemám skusenost so stimuláciou, ale ja by som hrcku určite riešila s lekárom a nečakala.

autor
24. jan 2023

@kvetinka719 ďakujem, ale pýtam sa na ženy po stimulácii preto, lebo v tomto procese sa s telom deje veľa vecí ktoré niesu bežné.

opi14
24. jan 2023

Ja mám cysty už dávno. Mala som aj pred stimulaciou aj po. Nejako ich to neovplyvnilo. Môže to byt aj uzlina, najmä keď je bolestivá, niečo zbúrené. Budeš mat aj vklad?

autor
24. jan 2023

@opi14 ahoj, dnes ma to už nebolí, cítim na silný pohmat nejaké tkanivo, ale už nie tak ako keď som písala príspevok. Áno vklad najbližší cyklus cca stred februára

cokoladacoko
30. jan 2023

Ahoj. Ano urobili sa mi po stimulacii cysticky. Nastastie ako prisli tak aj odisli

autor
30. jan 2023

@cokoladacoko ahoj, presne takato odpoved ma upokojila 😁 bolo podstatne aby mi poradil niekto po stimulacii. Uz ma nic neboli, v lavom prsniku mam este taku mini hrcku ale neboli a uz je skoro zanedbatelna. 🤞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre