Herpes pred Repro imuno

18dada18
6. dec 2021

Ahojte. Prosím vás, chcem sa opýtať. O týždeň ideme na repro imuno a mne sa dnes vyhodil herpes na pere. Nevadí to? Ďakujem ❤

rsimoneees
7. dec 2021

@18dada18 neviem úplne presne ale podľa mna áno .

rsimoneees
7. dec 2021

@18dada18 lebo písali že týždeň predtým nebyť chorý , tým mysleli aj rôzne iné vírusy , aby to neovplyvnilo výsledky

18dada18
autor
7. dec 2021

@rsimoneees nešťastná som tam volala teraz, že čo so mnou a povedala, ze nevadí. Ja som si myslela, ze som už najväčší smoliar pod slnkom. Ale ďakujem aj tak. Snáď niekomu pomôže ak bude mať rovnaký problém ak nájde túto diskusiu 🙂

rsimoneees
7. dec 2021

@18dada18 o tak vidíš , super drzim palce ☺️Ja čakám výsledky už o týždeň by mali byt 🙈

18dada18
autor
7. dec 2021

@rsimoneees ďakujeme 🥰 my sa ešte nacakame na ne. Ale na genetiku uz čakáme. Snad prídu aspoň trochu naraz. Drzim tiež palce. Nech je všetko v poriadku 🙂

rsimoneees
7. dec 2021

@18dada18 aj m uz čakáme na genetiku 🤓 ☺️Ale to budeme až v januári vedieť
Ďakujem pekne ☺️

18dada18
autor
7. dec 2021

@rsimoneees a kedy ste boli? My sme boli 26.11 tak som zvedava, kedy prídu 😁

rsimoneees
8. dec 2021

@18dada18 my sme boli 15.11 na repro aj na genetiku ale mne brali na genetike niečo navyše tak mám volať za vyslwdky v strede Januára 😄 ty si bola v ktorom meste ?🙂

18dada18
autor
8. dec 2021

@rsimoneees na genetiku sme boli v Martine a na repro ideme do Prešova. Och takú diaľku 😁 aby sme sa tam vôbec aj dostavili, akýsi sopeľ začínam mat. To je proste ten moj zákon schválnosti. Vzdy sa mi všetko musí pokaslat keď kdesi mam mat niečo dôležité.

rsimoneees
8. dec 2021

@18dada18 ale tak snáď to prejde 🙈my sme boli v Nitre obidve vyšetrenia . Na repro vyšetrujú aj chlapa tu v NR

18dada18
autor
8. dec 2021

@rsimoneees no to dufam, uvidim aká budem do pondelka. Prinajhoršom budem musieť zrušiť termín :( ..hej aj nas budú obidvoch, aj na genetike nás obidvoch vyšetrili 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre