Helios Košice vs SPLN

alilka
23. sep 2018

Ahojte..hľadám po nete skúsenosti s týmto centrom ,ale nič nemôžem nájsť..alebo čo som našla je neaktuálne..😁

nikusa44444
23. sep 2018

Ahoj, my sme chodili do heliosu a boli sme velmi spokojni. Takze ja mozem Helios Ke odporucit

alilka
autor
23. sep 2018

@nikusa44444 ahoj..my sme boli v spln..ivf nám nevyšlo..vysvetlenie žiadne prečo sa embryjka prestali vyvíjať hneď prvý deň..teraz sme boli na konzultáciu v Helios tak som zvedavá na názory..vyšlo vám ivf?

chica23
23. sep 2018

Ahoj. Ja som "čerstvá" klientka heliosu v KE 🙂 zatiaľ len konzultácie a čakám na začiatok stimulky, prístup personálu profesionálny aj ľudský, zatiaľ teda spokojnosť ;)

alilka
autor
23. sep 2018

@chica23 šak teda aj ja som čerstvá 😂 keďže len tento týždeň sme boli na konzultáciu..pri kom si bola?dr Hladký?

nikusa44444
23. sep 2018

@alilka nam vysla 2. IUI, bohuzial nasa radost trvala len do 10. tyzdna, o babo sme prisli . Takze v Heliose budeme pokracovat uz asi IVF. Ale s pristupom dr. Hladkeho som bola velmi spokojna

alilka
autor
23. sep 2018

@nikusa44444 to mi je ľúto..viem čo prežívas .ja mám za sebou 4 potraty a 3 mimomaternicove..odobrali mi obe vajcovody cize u nás iná šanca k bábätku nieje..a vy prečo chcete ísť forvo do ivf?

nikusa44444
23. sep 2018

@alilka Tak snazime sa uz 5 rokov a pomaly stracam trpezlivost , cize rozmyslam uz nad IVF, u nas je problem Pcos a zhorsena morfologia spermii. Verim ,ze v heliose Vam to uz vyjde, maju dobre vysledky 🙂Daj potom vediet

alilka
autor
23. sep 2018

@nikusa44444 jaaaaj no tak to áno..my máme spg perfektný .každý lekár sa precuduje keď ho vidí..ale tak vidíš .vždy sa niečo pokazí...

chica23
23. sep 2018

@alilka bola som pri Pavayovi, no a vlastne potom o výsledky aj pri Hladkom 🙂

zuzi034
16. okt 2018

@alilka Ahoj ak je to pre teba ešte aktualne pridám moju skúsenosť..S partnerom sme sa pokúšali o bábo dlhých 10 rokov.Tie centrá ktoré boli v mojom meste (KE) neviem nejako som sa tam nevedela odhodlať.Až som v telke niekedy možno v máji tohto roku videla reklamu na Helios a v tom momente som bola rozhodnutá,že áno toto je to centrum.Sama neviem prečo.Objednala som nás s partnerom pár dní nato a cca o týžden sme mali prvú konzultáciu.Sestričky alebo koordinátorky veľmi zlaté ochotné kočky a pán Dr.taktiež klobúk dole.Milý,ľudský absolútne na nič sa nehral,všetko vysvetlí aj 100 krát.Sútam dvaja lekári.Ja som chodila k Dr.Pávayovi.Potom to už nabralo rýchly spád.Samozrejme je treba vybehať rôzne vyšetrenia.V mojom prípade genetika,štítna žľaza,hematológia a neskor je potrebne predopračné na internom.Následne stimulácia vaječníkov,odber vajíčok,medzitým dovolenka 🙂 a nakoniec transfer.My sme mali KET,nebol čerstvý transfer.KET 1.10.2018 a 15.10 ráno krv a 12:33 telefonát z Heliosu že gratulujú 🙂 Skoro som odpadla 🙂 Netreba sa tam ničoho báť,robia maximum preto,aby to dobre dopadlo.Ano aj ja som mala starch z injekcií,narkózy-ináč to bolo na tom najlepšie v živote som sa tak nevyspala 🙂 a potom sú obavy či to vyjde.No oni urobia všetko preto nebojte sa.Čiže ja môžem jednoznačne len odporučiť Helios.Teraz už ja budem robiť všetko preto aby sme to dotiahli do úspešneho konca 🙂

chica23
16. okt 2018

@zuzi034 pekne napísané. Ja som 10 dní po tebe, krv ma čaká 24.10. Snáď sa tiež dočkám takéto vysledku 🙂

zuzi034
17. okt 2018

@chica23 Držím silno palce 🙂 Napíš potom ako si dopadla,čakáme iba dobré správy 🙂

chica23
17. okt 2018

@zuzi034 🙂 ďakujem 🙂

luckalukas_1
19. okt 2018

chodíte niekto do Gyncare?? Ako ste tam spokojné?

zuzi034
20. okt 2018

Viem že trošku mimo tému ale neviem to nejako nájsť..nemáte niektorá skúsenosť ?18 dní po KET a HCG 5330..je to ok?

ahsas
20. okt 2018
zuzi034
21. okt 2018

@ahsas Co myslís v KE? 🙂

ahsas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahsas
21. okt 2018

@zuzi034 ci ste boli v heliose v ke, alebo v martine ?

zuzi034
22. okt 2018

@ahsas Aha 🙂 V Košiciach

1212katka1212
10. jan 2021

Ahojte. Chodila som do SPLNU, bohuzial 2x KET nam nevysiel. Ale... pred odberom mi neurobili ziadne vysetrenia...iba zakladne. Kdezto v Heliose hned na zaciatku robia imunologicke a hematologicke vysetrenia. Nam v splne nebolo urobene nic take co ma stve lebo podla mna isli na slepo a len skusali ci to vyjde alebo nie..viem ze to je aj o stasti ale bola som na imunologii a vyslo mi ze mam histaminovu intoleranciu a co je dolezitejsie chyba mi jeden imunoglobulin. Uvidim ake testy budu z hema ale podla mna nie je profesionalne robit odber vajicok a vklad len tak bez nejakych vysetreni. A este jedna vec ktora myslim ze zavazi.. v heliose vkladaju 5 az 6 dnove emryo,kdezto v splne iba 4dnove a pocas celeho toho obdobia som nebola na kontrolu ani raz a v heliose sa chodi 3x, kde vsetko pozoruju a upravuju ak sa im nieco nezda. Mozu byt v splne ludskejsi a priatelnejsi ked tak nie je profesionalny pristup. V heliose ak je nejaky vacsi problem tak sa obracaju priamo na Brno. Zo splnu som sklamana.

maja5741
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre