Helios Košice - HyFoSy

lenkarig
12. feb 2022

Ahojte, boli ste prosím vás niektorá na hyfosy v Heliose v Košiciach? Zaujímalo by ma, či pred týmto vyšetrením v centre niečo dávajú, nejaký oblbovák, napr. diazepam alebo nie, a môžem si ho dať už doma vopred. Sestrička mi totižto po telefóne nespomínala nič o žiadnych liekoch. Ďakujem

kacka945
12. feb 2022

@lenkarig Ahoj. Ja som bola na hyfosy v KE, ale v Sonoclinic.Ziaden oblbovak mi nedali, ale sestrička mi kázala zobrať si pred zakrokom tabletku od bolesti. Ale z vlastnej skúsenosti ti poviem, že sa nemáš čoho báť. Netvrdím, že je to úplne bezbolestne, ale ta bolesť trvá ozaj iba chvilku. Prirovnala by som ju k veľmi silným menštruačnym bolestiam. Ale ako píšem je to iba chvilka. V pohode by som to absolvovala ešte raz keby trebalo a to mam nízky prah bolesti 🙂

lenkarig
autor
12. feb 2022

@kacka945 ďakujem za info 🙂 ja mám bežne počas menštruácie silné bolesti, tak sa spolieham na to, že by som to tým pádom mala zvládnuť 😁

beie
12. feb 2022

Bola som v inom meste, pamätám si že niečo mi dali lebo mi zakázali hneď šoférovať, boli mimo že som prišla sama autom. Ale mne z toho absolútne nič nebolo. Ani ma nic nebolelo.

eva193
25. apr 2022

ahoj, neviem ci to je este aktualne, ale ja som bola asi 3 tyzdne dozadu Kosice Helios, nic nedavaju, ale bolest je zevraj individualne. ja by som to ani nenazvala bolestou ale tlakom do brucha a podbruska, bolo to pre mna velmi neprijemne ale trvalo to nastastie len par minut takze len to prezit 🙂

lenkarig
autor
3. máj 2022

@eva193 ja už to mám chvála Bohu za sebou a už máme za pomoci Heliosu aj bábo na ceste 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre