Hádka pred vkladom embrya

22. dec 2021

Zajtra mám vklad embryá a keďže nik nevie o tom,že podsrupujeme IVF išla som dnes zaniesť darčeky k mojim rodičom.Moja mama ma aj meniny aj narodky.bola som tam cca od 16 do 20 tej.Pan manžel sa so mnou normálne bavil keď som došla domov a potom zrazu si zmyslel že som došla domov neskoro,veď som povedala,že tak dlho nebudem.Chceli sme vklad poistiť ešte spermiami.A ja som za debilku...zas a opäť. Lebo sex okolo 20-21h je neprípustný to už je neskoro.Normalne sa mi sníva....Ak je tu nejaká žena čo má plné zuby mužov a radšej by chcela žiť so ženou píšte. Lebo ja už mužom nerozumiem.Nenormalne...namiesto podpory a dobrej nálady som zas za p...že radšej idem k rodičom ako riešim otehotnenie Ešte že som podstúpila celý cyklus ivf so všetkými injekciami a tabletkami a mladý panko je ešte oduty.Zacinam mať neskutočnú alergiu na chlapov.Ako fakt!

mauduska
22. dec 2021

naozaj dúfam, že si len vytočená a v skutočnosti si to nemyslíš... lebo ak hej, tak je smutné, že s ním plánuješ dieťa.

pribinak
22. dec 2021

Treba sa ukľudniť, obaja ste zrejme nervózni zo zajtrajšku

autor
22. dec 2021

@mauduska ako fakt neviem čo si myslieť. Aj minule keď som bola tehotná(potratila som)na mňa ziapal kvôli môžu čo som nechala na linke že prečo som ho neumyla.Noz použil on podotýkam a ešte máme aj umývačku.Mam pocit že cielene hľadá zámienku na hadku

autor
22. dec 2021

@pribinak on tvrdí že není...ja fakt neviem ...veď ja budem ťa,čo to embryo dostane. On nemá s tým žiadne starosti. Je mi z toho na grc

ivik4
22. dec 2021

No poviem Ti ze ja mam fajn manzelstvo ( klop klop) ale na chlapov mam rokmi väcsiu a väcsiu alergiu a vela krat si poviem to co pises ty, ze mozno by bolo jednoduchsie zit so zenou 🤭 . Alebo sama a mat sväty pokoj.. joooj 🤭🤭

martina1201
22. dec 2021

Nálad sa do pohody. Nervozita a zlosť ti k úspešnému otehotnením moc nepomôžu. Namiesto výčitiek si spolu sadnite a družne sa porozprávajte a tom čo bude zajtra a najbližšie dni. Že musíš byť v kľude a čo najviac v pohode. Isto vás oboch mrzí, že ste sa pohádali, tak si to nekazte ešte viac a snažte sa udobriť

mauduska
22. dec 2021

no tak potom už naozaj nerozumiem tomu, prečo investuješ toľko energie do splodenia dieťaťa s niekým, s kým máš očividne partnerské problémy.. Buď má nervy a tvári sa že nie (lebo je chlap a chlapi neplačú a podobné drísty) alebo na tvojom mieste začnem riešiť vás dvoch.. Tak či tak by som vás riešila, lebo ak on odmieta prejavovať pocity, bude to mať ešte väčšie a horšie dôsledky v budúcnosti.

No, držím ti palce, hádam to prežijete spolu a nikoho pri tom nezabijete. :D

A nie, ja nemám na chlapov alergiu. Celý život sa pohybujem v mužských kolektívoch alebo sa hrám "chlapčenské hry" (technicky zameraná žena, čo ti poviem). Za mňa sú ženy dosť toxické.. akože nie všetky, ale veľká väčšina, takže ja by som so ženou nežila ani za svet.

pribinak
22. dec 2021

Ale má, len to nepovie. Fakt, ukludni sa, toto vášmu vzťahu neprospieva. Treba byt nastavení, že obaja dostanete embryo, obaja budete rodičmi a obaja sa tešíte

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
22. dec 2021

Ak sa inokedy sprava normalne a s respektom k tebe, tak to budu asi jeho nervy zo situacie a strach zo zlyhania. Nechce si to zrejme ani sam pred sebou priznat a potom to vystreli do nejakej sprostosti ako ta hadka kvoli nozu. Bolo by dobre sa o tom porozpravat a mozno aj nejaku formu odbornej pomoci zvolit pre kazdeho, aby ste sa naucili zachadzat s vasimi pocitmi a prejavovat ich navzajom.

autor
22. dec 2021

@ivik4 ja mám neskutočnú alergiu. Obidvaja sme veľmi temperamentní,takže pohoda lahoda nonstop nebude,ale týmto má tak vytočil že som už tanier drbla🤦

autor
22. dec 2021

@martina1201 Snazila som sa...on je baran...naozaj typický ako z katalógu.On už v pohode zaspal a ja tu v spálni kukám do plafonu a rozmýšľam či ja niesom normálna,alebo on.

autor
22. dec 2021

@mauduska Ako súhlasím čo sa týka toxických žien tých je veľa.Kamosiek moc nemám,viac kamošov.Ale čo sa týka vzťahu s mužom...sme spolu strašné dlho,pohadame sa tak raz za polroka ale pri tých najmenej vhodných chvíľach.Ako je táto napr...Nemáme vyslovene problémy,ale keď si on postaví hlavu tak koniec.Ziadny argument není lepší od neho.

marseillefan
22. dec 2021

@ivik4 Prepáč, ale keď som si prečítal tvoj príspevok a predstavil dve ženy v spoločnej domácnosti, okamžite som si uvedomil, že je nemožné, aby to fungovalo lepšie ako muž+žena. A mal som samozrejme pravdu, rozvodovosť lesbických párov je takmer 2x väčšia ako rozvodovosť hetero párov resp. gejov. Toto je príklad z Holandska:
Of the 580 lesbian couples who were married in 2005, 30% were divorced ten years later compared to 18% for heterosexual couples and 15% for gay male couples.[16]

V jednom kráľovstve proste nemôžu byť dve kráľovné 🙂

autor
22. dec 2021

@pribinak Ja si tiež myslím že má,ale je to baran na ntu😂Už sa pomaly ukludnujem,keď vidím že ako v pohode spí čo iné mi ostáva.Nic iné nechcem,len nech sme ok a spolu ....a nech máme dieťa Ale on si to neuvedomuje evidentné že keď mám po 2neuspesnych tehu,operácií a neúspešnom vklade že je to náročné na psychiku.Ja som došla domov v pohode,tešila som sa na zajtra a zrazu drb..ani neviem ako bola hádka a mám oči pre plač.z môjho pohľadu úplne zbytočne🤦

autor
22. dec 2021

@beata_k dúfam,že bude ok. Ťažko je byť v kľude keď niečo nevychádza ale sme v tom spolu a my ženy si to odskaceme najviac

autor
22. dec 2021

@meluela ako som písala,sme obaja veľmi temperamentní...Áno inak sme ok

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. dec 2021

@marseillefan Mozno máš pravdu,so ženami som mala len také romániky,nie ozajstný vzťah. Ale keď ma muž vytočí takto do nepríčetna hneď rozmýšľam,či by to nebolo jednoduchšie. ....i keď dve PMS v jednom dome asi nie🤦😂

autor
22. dec 2021

@beata_k Praveze kedysi lietali viac,po 30tke sme sa akože ukludnili😂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. dec 2021

@beata_k Dakujem❤️ja teraz nezaspím....poznám sa,do druhej budem hore🤦

thoughtfulweirdo
22. dec 2021

Vieš čo, ja by som bola riadne naštvaná tiež. Keď je nervózny z vkladu, má sa buď s tebou o tom normálne rozprávať, alebo si to vyventilovať sám nejako inak a nie robiť doma dusno, lebo svoje emócie zvláda na úrovni škôlkara 😅 držím palce na zajtra a hlavne na tie dni potom 🙏 a s mužom by som hodila reč o prejavovaní emócií.

desore
22. dec 2021

@marseillefan Mylis sa, kralovna je matka. Manzelka, druzka sa stava kralovnou az po smrti matky.

autor
22. dec 2021

@thoughtfulweirdo ďakujem za pochopenie.Bola som ho teraz pozrieť že či ozaj spí...Áno spí s úsmevom na perách.No ako dúfam,že vstane tou správnou nohou lebo má porazí.

autor
22. dec 2021

@desore jeho mama je mŕtva,svokru neriešim.

mandarinka555
22. dec 2021

ale @marseillefan to myslel určite ináč...

marseillefan
22. dec 2021

@desore Asi nie sme na rovnakej vlnovej dĺžke, ale nevadí 🙂 Ja som narážal na to, že každá žena chce byť vo svojom kráľovstve kráľovnou... preto je vysoká rozvodovosť u lezbických párov, ale aj časté problémy ak sa býva so svokrou 🙂

liusa82
22. dec 2021

Ja by som tiež vedela so ženou bývať. Prečo by sa mali hádať? kto si ako spraví tak má.Hádať sa možeš s chlapom aj so ženskou.Myslim že je to zajedno

autor
22. dec 2021

@marseillefan Kazdy si to vysvetlí po svojom😂 proste tam kde žijú dvaja a viacerí bude vždy niečo.Darmo,človek sa môže aj od lásky roztrhať vždy bude sem tam konflikt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre