Gynfiv kontroly v tehu

zuzu4321
28. feb 2021

ahojte 🙂 viete mi prosim povedat, ako prebiehaju kontroly v gynfiv pocas poradni? A co vsetko je zahrnute v tych 90€ za programB? dakujem

zitusss
8. mar 2021

@zuzu4321 ahoj, ja len ci si nieco zistila,tiez ma to zaujima 🙂

zuzu4321
autor
8. mar 2021

@zitusss no podla recepcnej ked je vsetko ok, tak do cca prveho trimestra vraj sono a potom uz klasika 20tt a 30tt utz+klasicke prehliadky. Plati sa 80 (alikvotna cast) rocny poplatok a 90eur za tehu. Kludne napis, keby nahodou nieco konkretne. Dost som sa pytala, kedze jedno tehu mam za sebou... aby som vedela porovnat

zitusss
8. mar 2021

@zuzu4321 no ja sa prave neviem rozhodnut ze kam chodit pocas tehotenstva lebo svojho gynekologa mam akoze velmi fajn, nepripada mi sice nejak brutalne odborne ale robi to uz vela rokov tak nemoze byt nejak total mimo 😄 a teda vyhovuje mi alo clovek no to neviem ci je zrovna postacujuce, to vybavenie unho tiez nie je uplne najnovsie podla mna a tak rozmyslam ze by som na nejake "vacsie" kontroly chodila do car no neviem zase ako by to vnimal moj gynekolog, neviem sa rozhodnut 😄 hlavne teda neviem ani poriadne co ma caka kedze je to prve tehu. Car mam cca 35km od domu co nie je vela ale zase ak by bol nejaky problem tak svojho gynekologa mam par metrov od domu

zuzu4321
autor
8. mar 2021

@zitusss tak ako ja vtavim... nikto ti neda tabletku, ktora spravi, aby vsetko bolo 100% ok. Velke utz si davam robit u niekoho ineho. Ja nakoniec ostavam u svojej. Aj tak kontroly vyzeraju tak isto asi vsade... krv robi aj tak labak a na zaciatku tam toho aj tak vela nenapozeraju. Ved co pozru na 5cm babatku.

zitusss
9. mar 2021

@zuzu4321 no to mas pravdu, dakujem za radu,zostanem tiez u svojho 🙂 a na tie velke utz chodis kam ak sa smiem spytat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre