Gynfiv hysteroskopia - výsledky

22. aug 2021

prosím tie čo chodíte do gynfiv ZA ste po ivf, ked ste mali hysteroskopiu o výsledky ste mali volať na recepciu alebo p. cickovej? mám za sebou neúspešný vklad odporučili mi hysteroskopiu tú som tento týždeň absolvovala povedali aby som si tak o 10 dní zavolala o výsledky ale až teraz mi napadlo že neviem komu volať nech nevolám zbytočne inde

andrea_r016
22. aug 2021

Volaj na recepciu....ja som tiez tak volala ale mi jasne dr. Povedal ze volat na recepciu a oni si uz poznacia a dr. Zavola

januska1905
23. aug 2021

Ahoj, hystero ti robili v celkovej narkoze ci? Mna to caka v sept. a idem bez narkozy a mam bobkyyy. Tiez gf zilina.

andrea_r016
23. aug 2021

@januska1905 ahoj, ja som bola bez a dalo sa to vydrzat.....bolelo troska ked bral vzorky ale nic hrozne 🙂

januska1905
23. aug 2021

@andrea_r016 dlho to trvalo? Cely ten zakrok? Ktory den cyklu si bola? Mne kazali volat ked pride ms🙏

autor
23. aug 2021

@januska1905 no ja som bola iba v lokále akože tá hysteroskopia sa dala celkom v pohode vydržať bolo to len o trošku nepríjemnejšie ako hyfosy ani to netrvalo dlho....ale ten odber vzorky ma dosť bolel to som doslova cítila ako to tam zoškrabuje :P :D ale prežila som no :D

bambuska9
24. aug 2021

Ja som isla po zakroku o 14 dni na kontrolu a tym ze vsetko bolo v poriadku, skontrovali mi sliznicu a rovno sa dohodol termin vkladu. Teraz som v 7.mesiaci. Prajem vela stastia.

kilauea
25. aug 2021

Treba volať na recepciu povieš ohľadne čoho voláš a do polhodiny mi volal pan doktor ohľadne výsledkov a ďalšieho postupu.

kika09876543
30. aug 2021

Dobrý deň môžem poprosiť info o tej hysteroskopii? Prečo sa robi ?,a co to vlastne je Ďakujem

kika09876543
30. aug 2021

@kilauea kolko sa za také vyšetrenie plati ?

autor
31. aug 2021

@kika09876543 skontrolujú maternicu či je všetko ok čo sa týka sliznice, či daný deň hysteroskopie sliznica odpovedá tomu v akom dni cyklu si, či netreba lieky ako estrofem....no a neplatila som nič prepláca to poisťovňa čo som bola prekvapená kedže za hyfosy som platila

kilauea
31. aug 2021

@kika09876543 neplatila som nič len za anestéziu v centre

rybickadory
2. sep 2021

Ahoj, ja som zavolala koordinátorke, poznačila si a následne mi zavolali výsledky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre