Gyn-fiv Žilina

darinakub94
18. aug 2022

Dobrý deň mám PCOS bez inzulínovej rezistencie užívala som tri mesiace clostilbegyt vôbec nezabral vôbec nemám ovulaciu ale menštruačný cyklus mám pravidelný .Moja gynekologička má posiela do Žiliny do Gyn-fiv a chcela by som sa spýtať pomohli Vám v Gyn-fiv naštartovať ovulaciu ? Lebo už prestávam veriť nejakým liekom že mi pomôžu na ovulaciu som úplne zo všetkého frustrovaná🥺 ďakujem za odpoveď

emmitko
6. sep 2022

Ahoj, ja mám PCOS aj inzulínovú rezistenciu. Clostilbegyt mi nezabral 3x tak ma doktorka poslala do Za do Gynfiv. Tam ako prvé chceli partnerov spermiogram a u mňa vyšetrenie vajíčkovodov. Tie mám iba priechodné. Partner mal trošku slabšie spermie tak dostal vitamíny a na základe toho opäť išiel na kontrolný spermiogram. Výsledky mal už úplne v norme. Hormónmi mi skúsili zväčšiť vajíčko a vyvolať ovuláciu. Podstúpili sme IUI, ale bolo neúspešné. Nakoniec zistili aj u partnera problém s protilátkami a teda jeho telo si vytvára nejakú obranu proti vlastným spermiam a teda ideme teraz v septembri na IVF ak všetko dobre dopadne ☺️ tento týždeň by som mala opäť začať hormonálnu liečbu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre