Genetická ambulancia

may555
14. dec 2022

Ahojte, tie co ste absolvovali vysetrenie v takejto ambulancii, prosim vas, ako to prebieha? Beru krv? Robia ultrazvuk? Mam ist zajtra a aj som sa pri objednavani zabudla popytat..gyn. mi brala krv (v 12tom a 16tom tt) a teraz vraj boli hodnoty NTD hranicne (1v75), downov syndrom bol negativny, tak ze pre istotu tam mam ist. Len ma zaujima co ma tam vlastne caka. Dakujem za info 😉

denden77
14. dec 2022

len si pokecate.. budu sa pytat co mate v rodine, atd.. ziadne odbery, ziadne sono.. 🤷‍♀️😊

may555
autor
14. dec 2022

@denden77 moje nervy to fakt? Tak to je ina zbytocnost 😂 fu keby som to vedela hned, tak by som rovno povedala gyn nech ani nemina papier na vymenny listok😂😂 dakujem 😉

denden77
14. dec 2022

@may555 fakt 😁 normalne si to tam odsedis, nakreslia ti strom s anamnezami z rodiny.. a odporucia ti amnio 😁
teda aspon taka je moja skusenost 😁

gypsomilka
14. dec 2022

Je to naozaj hlupost. Pre mna to bola strata casu. Naozaj sa bude pytat len na rodicov surodencov babka dedka atd. Ci maju choroby ake. Plus muzova strana. A nakoniec ti povie ze mas ist na odber plodovky

h2o2
14. dec 2022

Najpv som si isla pokecať 😂 a potom na odbery krvy aby zistili pohlavie a neskor do nemocnice na odber choriovych klkov. Tak ale ja som prenášacka genetickej choroby pre mňa to teda nebola hlúposť...

may555
autor
14. dec 2022

Ach jaj dievcata, veru mam sto chuti odvolat to objednanie 😂😂.. dakujem vam

may555
autor
14. dec 2022

@h2o2 tak to verim, ze to v tomto pripade malo pre teba svoj vyznam, dakujem ti za odpoved 🙂

kornelies
14. dec 2022

@may555 Urcite nie. Pausalne sa rodicky do genetickej ambulancue neposielaju. Radsej ist ako si neskor nieco vycitat.

drzaopica
14. dec 2022

@may555 určite ísť a tiež mám robili strom a zisťovali kto mal aké choroby.Vo vždy.rodine bola gen.vada vo vyvoji

no_co_uz
26. dec 2022

no my sme s muzom boli na genetickom vysetreni tiez a teda nam obom brali aj zopar ampuliek krvi, nie len podla chorob v rodine

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre