Embryotransfer (cysta s prebiehajúcou ovuláciou) počas brania Estrofemu

lev26
24. jan 2024

Ahojte,
Chcela by som sa opýtať len tak pre info či nejaká ste si neprešli niečim takymto ako ja. V pondelok buduci tyžden som mala mať embryo vklad ale včera som bola na kontrole doktorka mi našla cystu nemohla nasadit ani progesteron nakoľko zbadala že ovuluje moje telo same a folikuly sa mi tvoria samé a nechce nasadit progesteron lebo by ho bolo veľa a nechce ani vklad nakoľko mam cystu😒… neviem stretli ste sa niekto s tym ? Doktorka bola v šoku z tohoto všetkeho..

wejuska7910
24. jan 2024

@lev26 ano,kvoli cyste som mala aj ja odklad vkladu.mohla by narobit sarapatu,liekmi sa s ms neodplavila,museli mi ju odsat

lev26
autor
24. jan 2024

@wejuska7910 jezin ani ma nestrašte ale je to take divné aj s tým progesteronom ze ho mam strasne veľa lebo ja som s tym mala velmi velke problemy 🤭

wejuska7910
24. jan 2024

@lev26 telo sa meni,aj hormony mozu kolisat

bejbs123
24. jan 2024

Ja som mala odlozeny vklad s tym,ze mi nasadili na mesiac antikoncepciu a po mesiaci cysta fuc a pripravena na vklad

lev26
autor
24. jan 2024

@bejbs123 a veľka bola ta cysta ??

bejbs123
24. jan 2024

@lev26 och tak to si nepamatam,bolo to minuly rok

lev26
autor
24. jan 2024

@bejbs123 nooo cysta podla mojej doktorky je okeej ale progesteron sa mi tvori a mam ho vela tak zas na tom zlyhá vklad 😄

bejbs123
24. jan 2024

@lev26 tak ja tvrdim,ze embryo je vzacnejsie ako jeden mesiac cakania a kym nie je telo na vklad pripravene treba vydrzat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre