Embryotransfer a chrípka

osky
30. jan 2016

v nedelu som nahle ochorela-horucky,kasel,zimnica.....dala som si paracetanol a pomohlo to zbavit sa zimnice.
v pondelok mi urobili punkciu vajicok,v stredu oznamili ze mame 8 embryjok,vsetko vyzera super.
kultivovat ich budu co najdlhsie,aby mi mohli vlozit blastocysty.
dnes je sobota,cize takmer tyzden od zaciatku choroby ale ja mam stale velmi silny Kasel,ide mi priedusky roztrhnut...
nadchu skoro ziadnu,ani horucky zu nie,len ten Kasel-ocividne su priedusky zapalene-davam si zabaly.
Doktor mi dovoli uzivat len pripravok s paracetanolom.
zajtra ma pravdepodobne caka embryotransfer.cakam,kym mi zavolaju.

chcem sa spytat ci s tymto mate skusenosti-mam to vobec absolvovat?
bojim sa,ak by to nahodou vyslo,aby som nahodou koli chripke potom nemala postihnute dieta.
vobec neviem ake su rizika,co sa moze stat?

vdaka za kazdy nazor

stanka2612
30. jan 2016

@osky podla mna ti na toto najlepsie odpovie lekar v CAR,do ktoreho chodis...konzultovala by som to s nim...kazdopadne ti drzim palce 🙂

osky
autor
30. jan 2016

on o Tom vie,ja mam len obavu aby sa to nejako nevyhrotilo.
ved ako moze rast zdrave dieta v chorom tele?no neviem.

ivec16
30. jan 2016

@osky ak je embryjko zdrave a ma zdravy zaklad. tak bude zdrave a uz odznievajuca chripka ho nezlomi, ak to nema byt tak sa asi ani nechyti... ak sa chyti ver ze zo dobre dopadne

stanka2612
30. jan 2016

@osky myslim,ze suhlasim s nazorom ivec16 ak ti to lekar schvali (transfer) tak potom asi vie co robi a ci to vadi alebo nevadi 🙂 a ak sa embryjko ma uchytit,tak sa uchyti napriek vsetkemu a bude sa ta drzat ako kliest 😀 velmi ti drzim palce nakolko aj ja som po UO 🙂

osky
autor
30. jan 2016

tak drzte palce,nech to dobre dopadne.dakujem 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre