Dá sa spoliehať na hCG v krvi?

veronikita1997
15. apr 2021

Už mala niektorá z vás že začiatkom tehotenstva ste mala nulovú hcg v krvy?

sisa_s
15. apr 2021

Je nutna dalsia tema? 😕 Sme ti odpovedali v predoslej diskusii

petamich
15. apr 2021

co je zaciatok tehotenstva? jeden den po sexe? 🙂
akonahle sa vajicko oplodni a zacne uhniezdovanie zacne sa tvorit HCG a uz nebudes mat nulovu hodnotu, cize aj pred pozitivnym testom uz ti nejake HCG v krvi nameraju

takze ak pojdes k lekarovi 2 dni po sexe ano zrejme ti nameraju nulu, kedze vajicko je na ceste (ak ti ale nemeska menstruacia, neviem naco by lekar taky odber robil a ak ti uz meska a tehotna si, isto to nula nebude)

veronikita1997
autor
15. apr 2021

@petamich preto lebo som zle vypočítala menštruácny cyklus. Vedela som že mi mešká 2 týždne, a menštruáciu som malá dostať 2.4. Ale menštruácia mala byť 9.4.. Cykly mám dlhé 35 dňové. Ale nato sa ma doktor nepýtal že aké mám cykly.

petamich
15. apr 2021

@veronikita1997 podla toho co si pisala v teme nizsie, mrzi ma to ale tehotna podla mna nie si, priznaky ako zvracanie a pod. sa spajaju s vysokymi hodnotami HCG = nemozes mat tehotenske priznaky ak nemas HCG v krvi, aj ak by ti meskali 4 dni, vajicko by uz bolo uhniezdene (ak ti navyse vysiel test ako pises), tak by ti nejaku hodnotu namerali

veronikita1997
autor
15. apr 2021

@petamich chápem 😔😔 život ide ďalej ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre