Čo nasleduje po schválení žiadosti?

vierocka888
5. máj 2017

Ahojte baby. Chcela som sa spytat, ako dlho po schvaleni ziadosti o IVF poistovnou, ste zacali stimulaciu? Snazim sa zistit, ako dlho trva proces od schvalenia az po vklad?
Dakujem za info 😘

tinulienka.t
5. máj 2017

@vierocka888 aj mne predvčerom schvalli aj mna by to zaujiimalo , a kam chodiš?

vierocka888
autor
5. máj 2017

@tinulienka.t ahoj. My chodime do Iscare do Martina. Ziadost sme este neposlali, cakame na posledne vysetrenie, len som.bola zvedava, ako dlho trva, kym v centre zacneme 🙂 ty chodis kam?

bobulazelena
5. máj 2017

@vierocka888 no zavolaj do car a oni ti povedia. Mne zavolali ze mam schvalenu ziadost a mam prist na stretnutie s koordinatorkou. Ja som riesila este ine zdravotne problemy tak sa nam to oneskorilo ale za optimalnych podmienok zalezi od tvojho cyklu a v podstate mozes zacat hned ako bude druhy den cyklu ak mas kratky protokol, pripadne 10 dni pred MS ak mas dlhy

tinulienka.t
5. máj 2017

@vierocka888 mi chodime doBB

lilyianka
5. máj 2017

@vierocka888 nam volali ze mame schvalene na konci augusta a o mesiac som uz stimulovala...na zac.oktobra odber vajicok a o 5 dni vklad

vierocka888
autor
5. máj 2017

@lilyianka tak to netrvalo dlho 🙂 ja som sa bala ci budu mat na nas cas... aby sa to nenatahovalo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre