Čo bolo inak pri IVF?

22. apr 2023

Co urobili lekari inak pri uspesnom embryotransfere? Co nakoniec pomohlo?

stellarstar
22. apr 2023

Podľa mňa to nezáleží na dr ale na prírode, na psychickom, fyzickom i zdravotnom stave ženy

autor
22. apr 2023

@stellarstar Ako to myslis?

stellarstar
22. apr 2023

Ze úspešnosť ivf nezáleží na dr ale na tom ako na tom žena je

autor
22. apr 2023

@stellarstar Aha, no fajn. Tak inak sa da tiez opytat. Co musi byt pri zene inak?

simik22
22. apr 2023

Dávaš totálne nezmyselné otázky.

autor
22. apr 2023

@simik22 Tak nereaguj. Odpoved moze byt jednoducha, napr. pred uspesnym vkladom zistili taku a taku diagnozu a riesili to tak a tak.

ka_ty2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fizbo
22. apr 2023

Tri cykly IVF na Slovensku a nic, tak sme sli do Brna a bum na prvykrat. Iny pristup doktorov, taky volnejsi, menej stresu, asi aj moja psychika ina, neviem. Nic konkretne nebolo inak

andrea_82
22. apr 2023

Prvy cyklus bez embryotransferu. Zmenili sme centrum, vlozili dve embrya, mame syna. Treti cyklus zase v tom centre, viac vkladov, ziadny uspech. Takze na tvoju otazku sa neda jednoznacne odpovedat.

hanuskac
22. apr 2023

Ivf s icsi jedna blastocysta nechytila sa, zmena car 2 ivf icsi bez transferu ,žiadne neprešli PK. 3 ivf icsi, macs a ten špeciálny inkubátor 4 embrya po PK po ET mame bábätko a chystáme sa na ket. Ale vždy záleží od diagnóz. My sme boli lebo ja som sa dala pred rokmi sterilizovať. Ale napr manželovi zistili ze nemá moc dobre spermie. A doktorka vtedy vravela ze prve 2 dní je genetika matky a a od 3 dňa genetika otca. A nám vždy po 3 dní sa prestali vyvijat

pietrula
22. apr 2023

@hanuskac Aku morfologiu a dna fragmentaciu mal muz?

hanuskac
22. apr 2023

@pietrula už si to nepamätám ale tuším mal teratozoospermiu.

andreatytler
23. apr 2023

Zmenila som kyselinu listovu za folat a scvrkli mi myomy na maternici.

bejbs123
24. apr 2023

Zial,keby sa to dalo tak jednoducho popisat asi by sme boli uz vsetky mamy a netrapime sa tu,nemyslim si,ze na to existuje jednoznacna odpoved aj keby som velmi chcela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre