Clostilbegyt + Pregnium a viacpočetné tehotenstvo

126
13. aug 2014

Ahoj. Veľmi ma zaujíma či aj vy ste mali dvojičky pri liečbe clostylbegitom a pregnium. Chcem ešte jedno dieťa a bojím sa že budú zas dvojičky.

zuzi79
13. aug 2014

ja som mala 3x tehotenstvo s Clostylom a vždy len jedno bábo

ematko29
13. aug 2014

Ak už si mala dvojičky s týmito liekmi,tak by možno bolo vhodné znížiť dávku.

126
autor
13. aug 2014

@ematko29 to ako myslíš že znížiť dávku?? Brala som ho 5 dní potom na 14-16 deň injekcie

126
autor
13. aug 2014

@zuzi79 a brala si aj tie injekcie?

pianina
13. aug 2014

@126 aj znama mala prve tehot. 1 dietatko,a druhe dvojicky. 🙂

stellamaris
13. aug 2014

@126 vies co,ja po vyssej davke clostilu mam po dva foliky ,treba iba znizit davku.Ale moznost dvojciatok mas aj pri jednom foliku 😉 Znizit davku by znamenalo brat iba polovicne davky clostilu,pregnyl nie,ten je na vyvolanie ovu.....

zuzi79
13. aug 2014

@126 ja som brala len čisto Clostylbegyt

126
autor
13. aug 2014

@stellamaris to znamená po pol tablete?? Mne preto dál aj. Injekcie lebo mám anovulacny cyklus a menzes bez liekov a injekcie nedostanem

126
autor
13. aug 2014

@zuzi79 pozeram tvoj fotoblog a ty máš tiež problem zo stitnou?

zuzi79
13. aug 2014

@126 áno, mám zníženú činnosť štítnej žľazy, beriem Euthyrox 75, menzes som nemala žiadny bez Duphastonu, na otehotnenie mi skvele na prvý krát zabral Clostylbegyt, žiaľ len jeden krát som bábo vynosila dokonca. Teraz asi pol roka beriem Inofolic a účinok famózny, menzes chodí spontánne, čo sa mi za môj život nestalo. Chceme sa pokúsiť o bábo.

126
autor
13. aug 2014

@zuzi79 ty si presne ako ja. Aj ja mám zníženú funkciu štítnej žľazy a beriem euthyrox 50, tiež si kupujem ten inofolic a tiež mi príde menzes včas, len keby nebol taký dráhy. Prosím ťa ak sa ti podarí otehotnit daj mi vediet, rada by som sa vyhla tomu clostylbegitu

ematko29
13. aug 2014

@126 tak ,že ked už máš s klostilom dvojčatá tak asi sa ti vytvorilo viac vajíčok tak či by nestačilo to skúsiť s nižšou dávkou klostilu,alebo ja som napríklad brala len klostil a pregnil nie.a dvojčatá nemám.možno tým,že ti pichol pregnil praskli vajíčka 2.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre