Chcem darovať vajíčka. Ako postupovať?

baska415
30. mar 2017

Dobrý deň, chcem sa opýtať či tu niekto nemáte skúsenosť s darovaním vajíčok na SR. Chcela by som darovať ale potrebovala by som nejakú spätnú väzbu na nejakú kliniku. Budem každej odpovedi vďačná. 🙂

bobulazelena
31. mar 2017

Ahoj, ja skusenost nemam, ale ako dlhodoba ,,snazilka" aj ked nepotrebujem ja darovane vajicka, tak za tie, ktore ich potrebuju, ti chcem zo srdca podakovat, ze si sa rozhodla splnit niekomu zivotny sen.

lenkags
31. mar 2017

Ahoj baska no mozno ti pomozem skus helios Martin a ked nie tak viem ze klinika v Brne mala nedavno inzeraty ze potrebuju pomoc v darovan.

alexa933
31. mar 2017

@baska415 ahoj vsetky centra hladaju darkyne 😉 Vsade budu len radi ze na sr.cakavaju kocky dost dlho 🙂

zivotik
31. mar 2017

Ahojte som tu nova.Po mojom uspesnom 2 IVF mi zostali zabalene nepouzite lieky ktore uschovavam v ladnicke ako ma byt.Rada by som pomohla parom co uz su po 40 a nemaju statny fond cize poistovna im nic nehradi a vsetky lieky si musia zakupit alebo zohnat na vlastne naklady.Zostal mi Gonal 900 3x,Gonal 300 1x,Pregnyl 5000,Progynova Mite,Cetroide 0,25 3x.Ak by niekto potreboval lacnejsie ako v lekarni tak sa ozvite rada pomozem.Viem ze na vlastne naklady je to sialene drahe.Mne ty lieky zostali zo statneho fondu.Ja som platila 30% zo vsetkeho.Dovi staci sa ozvat

lenkags
31. mar 2017

@zivotik ahoj ak ti mozem poradit napis do skupiny vitaminy,lieky a ine doplnky tam baby hladaju lieky na ivf

zivotik
31. mar 2017

Lenkags dakujem pekne

baska415
autor
3. apr 2017

@lenkags ďakujem pozriem si to ☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre