Centrum reprodukčnej medicíny Banská Bystrica - skúsenosti

nicol1122
10. mar 2023

Ahojte ,
Chcem sa spýtať podstúpil niekto umelé oplodnenie?
Máte stým skúsenosti?
Hradila vám aj niečo poisťovňa?
Ďakujem 😊

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e_key2021
11. mar 2023

@nicol1122 ahoj, my momentálne prechádzame cyklom IVF v Heliose v BB. Poistovna hradí cca 1 500€, ostatne doplnkové “služby” či lieky si hradis sama

nicol1122
autor
11. mar 2023

@e_key2021 ďakujem krásne za odpoveď.
Držím Vam palce nech vám to vinde .
A vy neplatíte nič za umelé oplodnenie? Len poisťovňa Vám uhradí ?
Ďakujem

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e_key2021
11. mar 2023

@nicol1122 áno, ako uviedla pani vyššie, cena tvojho doplatku závisí od odporúčaných doplnkových služieb a liekov pri IVF, napr. Nám povedali, že za lieky zaplatíme cca 400€, ale keďže som nereagovala na nízke dávky ako si mysleli, že budem, tak mi ich navýšili a tým pádom potrebujem viac injekcii, čiže lieky sa nám navýšia aj o 200€. Žiaľ, kto nemá k dispozícii niekoľko tisíc, tak skôr ako pôjde na IVF musí začať šetriť. Lebo keď sa na to das, das do toho všetko, aby to vyšlo a priplatis si všetky odporúčané služby (aspoň my sme si dali poradiť). A dakujem za palce, snáď to úspešne dohodujeme ☺️

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e_key2021
11. mar 2023

@gejb presne tak, ale keďže som momentálne len v stimulácii, tak vklad embryjka je pre mna ešte vzdialená méta ☺️ a aj my našťastie našetrené mame, lebo ajntych 120€ na injekcie na 3 dni by boli pre nás stresujúce najst, keďže za týždeň to je vyše 250€ a milionári veru nie sme

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e_key2021
11. mar 2023

@gejb áno, toto je naše prvé IVF po troch neúspešných IUI a hneď takto som mala slabú reakciu na lieky… takze sa mi to predlžuje a verím, že z toho niečo bude 🙏🏻☺️ a ďakujeme pekne ☺️

nicol1122
autor
12. mar 2023

Ďakujem Vám krásne za odpovede