Cena za KET v Reprofit Martin

lucik174
2. júl 2024

Ahojte žienky prosím vás koľko ste platili za KET v reprofite ? Na ET sme ist nemohli a teraz pozram cennik a až mi zle prišlo že 450€ 🙈

stellarstar
2. júl 2024

@lucik174 z 450 ti prišlo zle? A mne ako bolo z 6 tis??? 🙈

tessa165
2. júl 2024

@lucik174 prvý vklad sa neplatí, ak ste nemali ET bude Keť bezplatný. A ak ti prišlo zle zo smiešnych 450e tak si predstav že niekto potrebuje viac cyklov ivf a ak má šťastie tak sa podarí.....

lucik174
autor
2. júl 2024

Baby ano ja som uz dala do IVF viac ako 9000€ len vzdy som mala ET preto som teraz zostala zaskočená ze sa plati KET v takej velkej sume.
A podla mňa je to cele zle mala by uplne cele IVF bez ohľadu na to čo si vyberie žena byť preplatená ZP nakoľko si to žiadna s nás nevybrala a nemôže za to ze neotehotnie prirodzene.

tessa165
2. júl 2024

@lucik174 to už je iná téma že to nerobíme kvôli príjemnému zážitky z pichanie injekciii.. tiež si myslím že by mali byť plne hradené a kľudne by sa to mohlo vykryť 100nasobntm navýšením ceny za potrat....
ale prvý vklad je hradený ak idete cez poisťovňu bez ohľadu na to či Ket alebo et

bambulka711
3. júl 2024

@lucik174 presne to som aj ja hovorila. Že ľuďom, čo si napríklad fajčením privodia rakovinu pľúc, pitím cirhózu, narkomanom liečenie a pod. je všetko hradené a ja si musím ešte dávať žiadosti na poisťovňu a šetriť a dúfať, že mi aspoň niečo preplatia... O reproimuno a pod. ani nehovorím.

sonkam
4. júl 2024

Ak si nemala ET tak prvý KET ti hradí poisťovňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre