Cena IVF v Gynfiv s poisťovňou Union

leja123
9. jún 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti s IVF v Gynfiv ZA, koľko vás to stálo a ako ste to zvladali? Vopred ďakujem za zdielanie každej skúsenosti/rady ☺️

emmitko
10. jún 2024

@leja123 ahoj 😊 ja som s GynFiv ZA veľmi spokojná a tento rok sme absolvovali druhé ivf. Prvé sme absolvovali v roku 2022 a žiaľ prvý vklad skončil ako biochemické v 5+3tt a druhé embryjko sa neujalo. Toto druhé ivf máme 3 zmrazené embryjká. Cenovo nás to stálo toto ivf aj s mrazením 2500€. Nepočítam vitamíny a cestovanie nakoľko sme z Trenčína a kontroly boli naozaj často

emmitko
10. jún 2024

Z tých 2500€ je odrátaný aj príspevok z Unionu na metódu ICSI 200€

leja123
autor
13. jún 2024

Ďakujem krásne za odpoveď a prajem veľa šťastia 🙂 A ako si to celé zvládala? Hormóny? Bolo to náročné?

emmitko
13. jún 2024

@leja123 Vieš čo počas stimulácie som mala trochu nechutenstvo, ale inak som bola ok. Ukončovala som injekciou diphereline a ten posledný deň pred odberom som mala už extrémne tlaky v podbrušku a cítila som sa hrozne nafúknutá. Zajtra mám vklad tak dúfam, že to všetko dobre dopadne 😊🍀

leja123
autor
14. jún 2024

@emmitko Určite áno! ❤ ešte raz ďakujem za to, že si sa podelila o svoj príbeh 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre