Bromelain pred KET

12. máj 2024

Ahojte , 17.5 mám vklad , bromelain 5dni pred a 5 dni po čiže od dnes do štvrtku a v deň vkladu vynechať a potom po vklade 18.5 začať zas užívať 5dni ráno večer ? 🙂) dikes❤️🙏

stellarstar
12. máj 2024

Na čo? Nemá to žiaden účinok

mimuska328
12. máj 2024

@stellarstar prečo by to nemalo účinok?? Riedi to krv a pomáha na lepšie uhniezdenie..

autor
12. máj 2024

@stellarstar kvôli mojej hlave , že som tomu “pomohla”aby som nemala potom výčitky , že keby dám možno ten bromelain tak by sa to podarilo . Čisto len z dobrého pocitu😊

mimuska328
12. máj 2024

Autorka určite si daj ale neviem ako to je pri KET skus sa opýtať v skupine ivf baby ti poradia. Ja som ho brala pred a po ovulacii a zázračné som otehotnela takže ja verím ze to niečo pomôže

michaela329
12. máj 2024

Ja som brala 5dní pred a vkuse až do krvi. Vtedy to vyšlo a plánujem aj teraz tak - čisto kvôli hlave a navyše, pomáha mi to tráviť 😁

autor
12. máj 2024

@michaela329 takže aj ráno v deň vkladu áno? Ja som sa nato pýtala v centre a povedali , že to nie je overené , že by to pomohlo ale ak chcem , tak nech si to kvôli dobrému pocitu dám .. tak som to aj kúpila 😆❤️ďakujem .

michaela329
12. máj 2024

Normálne vkuse ako som začala, tak som brala až do krvi 🙂 Spolu s femibionom. Predtým som bola na KEt a brala 5 pred a 5 po a vtedy som prvýkrát mala aspoň biochemko. Potom som si dala pauzu jeden cyklus a v ďalšom som ho brala 5 pred a vkuse do krvi a vyšlo to.

stellarstar
12. máj 2024

@mimuska328 no mne v car vraveli ze 0 účinok tak len preto

sandra811
12. máj 2024

Ja som si ho dávala 5 dní pred v deň vkladu a ďaľšie štyri dni po ňom, 10 dní vkuse, večer pred vkladom som si dala 2 deci červeného vínka, v deň vkladu šťavu z červenej repy a potom hneď po vklade hranolky z mekáča😀 netuším či zabralo niečo z tohoto alebo zafungovala hlava, že som si povedala že som urobila všetko preto 😀 a čuduj sa svete vyšlo to, začínam 14sty týždeň 😊

autor
14. máj 2024

@sandra811 smiem vedieť kde si kúpila tu cviklovu stavu ? Ďakujem 🙂

sandra811
14. máj 2024

V dmke som kúpila

butterflyeffect
14. máj 2024

Ja som brala 5 dni pred a 5 dni po aj v den KET ale bravala som vecer. Tak ako pises, ze pre dobry pocit, mne KET s bromelianom vysiel, netvrdim ze kvoli tomu ale uskodit nemoze 🙂

janie7
11. jún 2024

Ahojte dievčence, aký typ bromelaínu ste prosím užívali pred KETom? Mám od MedPharmy, ale tam je spomenuté, že je nevhodný pre tehuľky. Ďakujem.

autor
11. jún 2024

@janie7 aj ja som brala a aj milión ďalších bralo od tej značky /)

janie7
11. jún 2024

Ďakujem krásne😘

butterflyeffect
12. jún 2024

@janie7 tiez som mala od medpharmy

stefania100
13. jún 2024

@michaela329 Myslite tym do menstruacie?

michaela329
13. jún 2024

@stefania100 nie, tá už neprišla. Do krvi - testu na hcg z krvi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre