Bol tento rok niekto v reprogenesis Brno ?

andrea014
26. nov 2018

Ahojte,viem že je tu veľa týchto skupín ale chcela by som sa spýtať kto tento rok začal alebo už má za sebou ivf v Brne reprogenesis.. zaujímala by ma cena,viem že každý má inú liečbu ale na to že ja som zdravá a problém má len môj manžel,sa nam zdá príliš vysoka cena ktorú nám povedali..Ďakujem 🙂

jana171218
26. nov 2018

@andrea014 ahoj prosim Ta a o aku sumu sa jedna? Co vsetko je v nej zahrnute ?

adelka300518
26. nov 2018

@adelka300518 dozvieš sa tu všetko čo potrebuješ

ikuska187
3. dec 2018

Ahoj, ono tie ceny, keď je problém v chlapovi sú vždy vysoké, lebo potrebuješ metódy IVF, aby vybrali co najlepšiu spermií plus v ČR ficia na genetickom vyšetreni embryí a to je ďalšia veľká pálka (u nich im to poisťovne niektoré preplácaju úplne alebo čiastočne) a veľmi zlý SPG je tiež indikáciou na to genetické vyšetrenie - čiže predpokladám, že keď ta zaskočila cena, tak vám navrhli aj toto. My sme platili 4 a pol tisíc, ale to rátam úplne všetko, odkedy sme sa tam zjavili - napr. aj odber na pohlavné prenosné ochorenia. A to ja som mala soft stimulku kvôli PCOS, čiže za lieky som platila menej. My sme si tu genetickú kvôli SPG dali spraviť. Ale Hellios alebo Reprofit tie sumy majú podobné. A ZP ti potom čosi vráti, ale aj tak je IVF v " draha zábavka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre