Beh po odbere vajíčok

3. aug 2020

Ahojte, chcem sa spýtať, v piatok som mala odber vajíčok, cítim sa už dobre, len si picham každý večer fraxiparine. Chcela by som sa trosku dostať do normálu, nakoľko som nafúknuta a stále unavená po tomto všetkom. Vklad budem mať až na ďalší cyklus. Myslíte, že už by som mohla pomaly opäť začať behať a trochu športovať? Ďakujem

mogaa
3. aug 2020

ak sa cítiš dobre, tak light pohyb ti neuškodí, ale pozor na intenzitu a regeneráciu...niečo naozaj light, žiadne športové výkony že odbehnem 10km alebo šprint..naozaj piánko a len do tej miery že nebudeš unavená ešte viac z behu, treba myslieť na to že po každom zákroku sa telo musí zregenerovať....a po vklade už určite nebehať....inak neberieš aj hormóny? lebo nafúknutá môžeš byť aj z nich.....

autor
3. aug 2020

@mogaa už neberiem nič, len ten fraxiparine si picham, ale tak ešte v stredu večer som si pichali posledné hormóny.. Tak možno to ešte účinkuje

banu01
3. aug 2020

Musis vela pit aby si nedostala hyperstimulacny syndrom...ja som pila 6 l denne brucho jak balon po par dnoch si telo zvyklo ...skus radsej prechadzku ...sport by som vylucila uplne...naco budes behat ked zachvilu pojdes na vklad a potom ti to ani lekar neodporuci...budes musiet odpocivat

mogaa
3. aug 2020

tak to nafúknutie je stále z hormónov.....

autor
3. aug 2020

@banu01 chcela som to tak, aby som bola fit keď pôjdem na vklad ale dva tri týždne to asi veru nezmenia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre