Antolská, Iscare verzus GynFive

alica311
14. sep 2015

Ahojte baby, chcela by som len poradiť pri výbere CARu. Prvého chlapčeka máme z Heliosu v Martine. Teraz je to už s cestovaním komplikovanejšie, tak chceme ísť do BA. Len sa neviem rozhodnúť kam? ISCARE, GF alebo Antolská. Viete poradiť, ocenila by som ľudský prístup, aby to nebolo ako na páse, a samozrejme odbornosť. Ďakujem za každú príspevok.

renka1983
24. sep 2015

jednoznačne Reprofit Brno

alica311
autor
24. sep 2015

@renka1983 Viem, že tam sú jednoznačne najlepší, len tam nehradí nič poisťovňa. Ale ďakujem za radu.

elenkataki
27. sep 2015

Ahoj @alica311 , ja chodím do ISCARE k MUDr. Reismullerovej a som zatiaĺ spokojná..najmä- ako píšeš s prístupom..kvôli práci niekedy flákam termíny, niekedy meškám na vyšetrenia ale vždy sú maximálne ústretoví a majú somnou trpezlivosť (až sa čudujem:D..neviem ako je to v iných car ale máš prideleného jedného lekára a nepohadzujú si ťa tam ako horúci zemiak..podľa toho čo som počula a čo tu píšu baby nevidím dôvod chodiť do zahraničia..Gyn fiv neviem ako, ale na Antolskú som nepočula dobré ohlasy

alica311
autor
27. sep 2015

@elenkataki Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, s tou Antolskou som to aj tušila, pretože ani na fórach toho veľa o nich nie je. Viac menej som rozhodnutá pre ISCARE ale zvažujem aj GF, len nemám veľa času na trávenie pri nete, kto ako ktoré centrum hodnotí. Takže ešte raz ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre