Antibiotikum pred vyšetrením v GynFive

barbie5518
16. jan 2022

Zdravim,boli sme v GYNFIV-e na konzultáciu a povedali mi že nabudúce keď idem budú ma vyšetriť a musím si dať predtým antibiotikum,diasepam 5 a ešte do konečníka mám dať kúp😬 že budem z toho mimo trosku povedala mi doktorka a keď bude všetko v poriadku tak hneď po výsledky môžeme vložiť lebo sme obaja zdravý a ďalej netreba nič riešiť iba chcú ma pozrieť ..chcem sa spýtať máte nejaké skúsenosti ? A keď áno čo ste cítili boli to alebo co mozem čakať? Ďakujem ❤️

leona45
16. jan 2022

Je skupina gyn fiv tu na koniku. Tam sa docitate toho vela a poradia

barbie5518
autor
16. jan 2022

@leona45 ďakujem pekne

wusty
16. jan 2022

Ahojte ... do zajtra mi je strasne dlho cakat na doktora 🙂 ma niekto skusenosti s predoperacnym IVF? Maju mi odobrat krv . Doktor mi povedal ze par dni pred ms tak termin som si dala presne tak ale bohuzial uz teraz zacinam spinit a bojim sa toho ze dany termin tj v utorok uz sa mi riadne spustia... Viete ci to je problem brat krv aj pocas MS alebo musi byt pred MS, aky to ma suvis ? :( dakujem

dominika19p
24. jan 2022

@barbie5518 Ahoj, robi sa to pri vysetreni priechodnosti vaječníkov a vobec to neboli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre