AMH hodnota - výsledky

13. máj 2024

Prosím vás aké sú moje výsledky AMH? Zajtra idem už na konzultáciu, ďakujem 🙂

stellarstar
13. máj 2024

Ved hneď vedľa máš ref.hodnoty

autor
13. máj 2024

@stellarstar áno viem ale nejako sa do toho nevyznám koľko treba aby sa podarilo

kiwi3
13. máj 2024

mas to dost vysoke. je mozne, ze mas polycysticke vajecniky

gejb
13. máj 2024

Kolko máš rokov?

autor
13. máj 2024

@kiwi3 a to je zle?

autor
13. máj 2024

@gejb mam 28 rokov

kiwi3
13. máj 2024

ak sa snazis otehotniet, tak hej. ale zalezi aj, ako ti vysli dalsie hodnoty.

gejb
13. máj 2024

Tak tato hodnota ti nepovie ci sa podarí alebo nepodarí otehotnieť. AMH ukazuje zásobu vajíčok a tú máš dosť vysoku = teda este dlho by si mala byt plodna....podariť sa moze aj s uplne nizkou hranicnou hodnotou.
Otázka je ako píše baba vyššie, či nemáš PCOS. Ak sa vám nedarí dlhšie môže to byť príčina (ak to mas, co nevravim ze tak aj je) , ale to by mal vedieť aj tvoj gynekológ.

sono2
13. máj 2024

Ja som mala ako 34 ročná 2,6 a to bolo na môj vek viac než dobre. Myslím, že som mala mať niečo okolo 1,5 alebo tak, proste, veľmi dobre.
Toto je zvláštna tabuľka, normálne som mala podľa veku hodnotenie, tvoje značí pcos.

sono2
13. máj 2024

Tu pozri

klaudi27
13. máj 2024

ja mám okolo 8 a mám pcos takže asi si na tom podobne

e1i
13. máj 2024

Mala som tolko pred 7r. Teraz 4,86, 39 r. Mam pco. Deti po ivf (iui bolo zbytocne). Vela malych nezrelych folikulov,moze byt problem s otehotnenim

katesocka
13. máj 2024

Ja som v tvojom veku mala 0,80 ak si dobre pamätám, otehotnela som 2 krát. AMH značí množstvo vajíčok, ale nie ich kvalitu.

natalis1998
14. máj 2024

Ja mám 25 a hodnotu okolo 7 a PCOS. Inak mám hormóny celkom ok len trochu znížené FSH. Takze je dôležitý aj cely hormonálny profil. U mna ovulacia neprebieha spontánne takze my riešime IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre